З 7 по 9 лютого відбувся етап Кубка світу з фехтування в м. Лейпцик ( Німеччина )

Срібною нагородою Яни Шемякіної завершився для українських шпажисток етап кубка світу в Лейпцигу.
Олімпійська чемпіонка Лондона 2012, повернулася у великий спорт після майже річної перерви, показала, що вже набирає звичну форму. На шляху до фіналу Яна послідовно перемогла американку Катаржину Тзопек (15:6), бронзову призерку Лондона 2012 китаянку Южи Сун (15:11), росіянку Олену Шашаріна (15:12), китаянку Евен Сун (11:10) і угорку Емес Шаш (13:12), а у фіналі поступилася росіянці Віолеті Колобовій (4:15).

ШВСМ вболіває за свого представника на ХХІІ зимових Олімпійських іграх в м.Сочі

У другий змагальний день XXII зимових Олімпійських ігор у боротьбу за нагороди вступили представники санного спорту.Першими на санно-бобслейну трасу вийшли чоловіки. Львів в одномісних санях представляє Андрій Кісь. Після 2-х змагальних спроб з чотирьох лідерство отримав німець Фелікс Лох. Андрій Кісь за підсумками першого дня посів 29 місце. Вже 10 січня саночники розіграють свій перший комплект нагород.
Головний тренер збірної Тарас Гарцула так прокоментував виступ спортсменів. «Сьогоднішній спуск можу оцінити на «добре». Олімпійські ігри – це настільки серйозний старт, що відчувалось надзвичайне хвилювання хлопців. Головною настановою на завтра буде стабільність у двох спробах, тоді можна говорити про попадання у 30-ку найкращих».