Львівщина урочисто зустріла олімпійців-санкарів з Сочі

Спортсменів та тренерів з квітами та теплими словами зустрічали начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації,перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, директор ШВСМ Володимир Псюк, директор СДЮШОР «Беркут» з санного спорту Степан Бандрівський, представники Львівського училища фізичної культури, обласної організації ФСТ «Колос», спортсмени-санкарі, батьки, друзі та рідні олімпійців.
Усі присутні висловили слова подяки зимовим олімпійцям Львівщини: Андрію Кісю, Олені Шхумовій, Олені Стецьків, Романові Захарківу й кременецькому атлету Андрію Мандзію та їхнім тренерам Тарасові Гарцулі, Володимиру Вахрушеву та Юрієві Соботі. Й тут же в аеропорту під спалахи фотокамер, дружні оплески та обійми рідних відбувся обмін першими особистими враженнями про рівень та масштаби сочинської Олімпіади.

Андрій Кісь першим з представників Львівщини розпочав виступи на поточних олімпійських іграх в Сочі

Для 31-річного нашого спортсмена, змагання на одномісних санях, стали дебютними на олімпійських іграх. Саме так, дебютом, хоча за плечима Андрія вже були дві “Білі” Олімпіади у Торіно та Ванкувері. Але там доводилось змагатись у санках двійках в парі з Юрієм Гайдуком.
Юрій Гайдук завершив активні спортивні виступи, і Андрій, не бажаючи знов починати все «з нуля» в парі з іншим спортсменом, продовжує виступи в змаганнях на одномісних санях. Саме в цій дисципліні він представляв Україну та Львівщину в Сочі.
Зважаючи на сумні реалії нашого зимового спорту, сподіватись на високі місця від львів’янина не доводилось. Лідери світового спорту мають всі належні умови для тренування, удосконалення своєї майстерності, хороше фінансування для оновлення свого інвентаря. Чого не скажеш про стан справ в цьому виді спорту в нашій країні. То ж завоювання ліцензії на олімпійські ігри вже можна вважати успіхом. Адже взагалі ніхто з наших чоловіків раніше не виступав на олімпіаді на одномісних санях.

Відбулося відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року

На черговому засіданні виконкому НОК України у Львівській області, яке провів заступник голови відділення професор Євген Приступа, в урочистій атмосфері було вшановано кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року, а також їхніх тренерів.
Церемонія відбулася за участю представників ЗМІ, спортивної громадськості в конференц-заліна вул. Шептицьких, 26.
Відрадно, що лауреатами цього святкового дійства виявилися представники зимових видів спорту, зокрема біатлоніст Віталій Кільчицький (тренери ЗТ України Микола Паніткін, Роман Полюга) – як номінант грудня 2013 року та санкар Андрій Кісь (тренери Володимир Гарцула, Тарас Гарцула, Юрій Собота) – як номінант січня 2014 року.
Кращий спортсмен та тренер місяця вже традиційно відзначається спеціальною відзнакою та сучасними електронними книгами Pocket Book.
Нагороди В. Кільчицькому вручив заступник голови відділення НОК України у Львівській області Ярослав Грисьо, а учасник 22-ї зимової Олімпіади, який тільки-но повернувся з Сочі, А. Кісь отримав свою відзнаку з рук члена виконкому відділення, Олімпійського чемпіона з кульової стрільби Олександра Петріва.
Обидвоє лауреатів щиро подякували усім присутнім та своїм тренерам й запевнили, що й надалі гідно представлятимуть Львівщину у складах національних збірних команд України.

Кращий спортсмен Львівської області за підсумками січня 2014 року санкар Андрій Кісь

Це визнання Андрій Кісь здобув завдяки вдалим виступам в серії етапів Кубка Світу та етапів Кубка Націй з санного спорту, чемпіонаті Європи з санного спорту (26 січня, Сігулда), що дозволило Андрію втретє вибороти право виступу на зимових Олімпійських Іграх у складі національної збірної команди України.