Відбулося відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року

На черговому засіданні виконкому НОК України у Львівській області, яке провів заступник голови відділення професор Євген Приступа, в урочистій атмосфері було вшановано кращих спортсменів Львівщини за підсумками грудня 2013 року та січня 2014 року, а також їхніх тренерів.
Церемонія відбулася за участю представників ЗМІ, спортивної громадськості в конференц-заліна вул. Шептицьких, 26.
Відрадно, що лауреатами цього святкового дійства виявилися представники зимових видів спорту, зокрема біатлоніст Віталій Кільчицький (тренери ЗТ України Микола Паніткін, Роман Полюга) – як номінант грудня 2013 року та санкар Андрій Кісь (тренери Володимир Гарцула, Тарас Гарцула, Юрій Собота) – як номінант січня 2014 року.
Кращий спортсмен та тренер місяця вже традиційно відзначається спеціальною відзнакою та сучасними електронними книгами Pocket Book.
Нагороди В. Кільчицькому вручив заступник голови відділення НОК України у Львівській області Ярослав Грисьо, а учасник 22-ї зимової Олімпіади, який тільки-но повернувся з Сочі, А. Кісь отримав свою відзнаку з рук члена виконкому відділення, Олімпійського чемпіона з кульової стрільби Олександра Петріва.
Обидвоє лауреатів щиро подякували усім присутнім та своїм тренерам й запевнили, що й надалі гідно представлятимуть Львівщину у складах національних збірних команд України.