Львівщина феєрично зустріла чемпіонів світу зі стрільби з лука

4 березня ц.р. потягом до рідного міста прибули з чемпіонату світу зі стрільби з лука, що відбувся у Франції -львівські лучники, які привезли додому цілу скарбничку нагород різного ґатунку.

Георгій Іваницький та Маркіян Івашко – чемпіони світу зі стрільби з лука серед чоловіків в командних змаганнях. Вероніка Марченко – чемпіонка світу зі стрільби з лука серед жінок в командних змаганнях. Михайло-Ярослав Малик– рекордсмен світу та срібний призер чемпіонату світу зі стрільби з лука серед юніорів в командних змаганнях. Соломія Гнип– срібна призерка чемпіонату світу зі стрільби з лука серед юніорок в командних змаганнях.

Окрім спортсменів до рідного Львова прибули наставники молодіжної збірної команди України,заслужені тренери України Марія Гавелко та Віктор Михайленко.

Зустріти своїх спортивних героїв прибули начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, директор Львівської школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, заступник директора львівського училища фізичної культури Мар’яна Дмитрів, директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»Лілія Білінська, заступник директора Львівської школи вищої спортивної майстерності Ярослав Ковальчук, провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський, а також, батьки та близькі родичі спортсменів, численні уболівальники та прихильники спорту, представники ЗМІ.