У Львові завершився відкритий чемпіонат України з триатлону

26-27 квітня 2014 року на території поблизу стадіону «Арена-Львів» (вул. Стрийська, 199) відбувся відкритий чемпіонат України з триатлону (дуатлону) серед різних вікових категорій – дорослі, юніори, юнаки та молодші юнаки. Також у програмі чемпіонату відбулися змагання змішаних естафет – 4 атлети (2 жінки та 2 чоловіка).
Цей представницький спортивний захід проводився Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівської школи вищої спортивної майстерності, ДП «Арена Львів» та Львівської обласної федерації триатлону.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії, Заслужений тренер України, президент федерації триатлону Львівщини Анатолій Шевчук.
У змаганнях в 122 кращих триатлоніста національного рівня, які представляли збірні команди 8 зяли участь областей України та м. Києва.
У складі збірної команди Львівщини відзначилися: Софія Прийма, Михайло Климко, Сергій Гераймович, Сусол Олена, Дорош Назар, Василь Вінницький.
Переможці та призери чемпіонату України з триатлону
Чоловіки:
2 місце– мс Климко Михайло (Львівська, Динамо/ШВСМ)
Жінки:
4 місце посіла львів’янка – кмс Сусол Олена (Львівська, ЗСУ/ШВСМ-КДЮСШ № 1 – СКА),
Юнаки:
3 місце – мс Гераймович Сергій (Львівська, ЗСУ/ШВСМ-КДЮСШ № 1 – СКА)
Дівчата:
1 місце – мс Прийма Софія (Львівська, ЗСУ/ШВСМ – КДЮСШ № 1 СКА)
За матеріалами: sport-oda.lviv.ua

У м.Одесі 28-30 квітня 2014р. відбувся відкритий всеукраїнський турнір «Чорне море» з вільної боротьби серед чоловіків, участь у якому взяли провідні українські борці та гості з Киргизії, Румунії та Молдови.

У вазі до 65 кг Іван Петрів посів ІІ місце, у фіналі Іван поступився місцевому атлету Семену Радулову. Срібним призером турніру у ваговій категорії до 70 кг став Сергій Одинак. Бронзові нагороди у цій вазі в активі Андрія Квятковського та Ростислава Первачука.
Віталій Гурський виборов бронзову нагороду у найлегшій ваговій категорії до 57 кг.

25-27 квітня 2014 року відбудеться відкритий чемпіонат України з триатлону

Цей представницький захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприянняЛьвівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, ДП «Арена Львів» та Львівської обласної федерації триатлону.
У змаганнях візьмуть участь понад 100 найсильніших триатлоністів, які представлятимуть 8 областей України та м.Київ.

30 квітня – 3 травня 2014 р у спеціалізованому залі «ЛІРС» у м. Жовква на Львівщині завершився VI міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова – 2014».

Ці традиційні представницькі змагання проводяться під патронатом НОК України за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації настільного тенісу Львівської області та відділення НОК України у Львівській області.
Головний суддя змагань – суддя національної категорії Ігор Майовка (м.Львів).
До участі в змаганнях прибуло майже 500 учасників різних вікових категорій, які представляють команди 11 областей України, а також гості з Польщі та Молдови.
В особистому заліку перше місце виборола Моцик Софія, бронзу виборола Братейко Соломія та серед чоловіків Сітак Андрій виборов срібло.