Львівщина приймала Кубок та чемпіонат України з велосипедного спорту (трек)

15-19 травня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбувся Кубок України з олімпійських видів (чоловіки, жінки) та чемпіонат України з неолімпійських видів (чоловіки, жінки віком до 23 років, юніори, юніорки) за окремою програмою з велосипедного спорту (трек).
У змаганнях приймали участь понад 200 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представляли збірні команди 10 областей України.
командний спринт (чоловіки) КУ – Куценко А.- 1м, Бучинський В. – 2 м, Болібрух Є – 2 м.
гіт 1000 м з/м (чоловіки) КУ – Куценко А – 1м.
гіт 500 м з/м (жінки) Ку- Клімченко Т – 2 м.
омніум (жінки) Ку – Клімченко Т -2м.
командна гонка 4 км ( жінки ) КУ – КлімчекноТ – 1 м.
спрінт (чоловіки) КУ- Куценко А – 2м.
кейрін (чоловіки )КУ- Куценко А – 3м.
індивідуальна гонка 3 км (жінки) Чу – Клімченко Т – 3 м.
групова гонка 50 кіл ( жінки ) ЧУ – Клімченко Т – 1 м.

Прийма Софія і Гераймович Сергій приймали участь у кваліфікаційно-відбіркових змаганнях до ІІ Юнацьких Олімпійських ігор

З 14 по 19 травня 2014 р в м. Верт ( Нідерланди ) проходили кваліфікаційно-відбіркові змагання з триатлону до ІІ Юнацьких Олімпійських ігор в м.Нанкін ( Кітай ), де приймали участь учні школи Софія Прийма посіла 14 м ( 66 учасників ), Сергій Гераймович 29 м ( 75 учасників ). В естафеті мікст наші спортсмени посіли 10 місце. На Олімпійські Юнацькі ігри від Європи відбиралось 11 спортсменів, по одному спортсмену від країни.
Прийма Софія посіла 14 місце, але враховуючи те, що від Іспанії виступали три спортсменки, які посіли друге, третє і десяте місця, а від Німеччини виступали дві спортсменки, які посіли сьоме і одинадцяте месце – кращі з них завоювали Олімпійські ліцензії.
Таким чином від країн Європи на участь в ІІ Юнацьких Олімпійських іграх Прийма Софія від України посіла 11 місце.