Нещодавно завершився чемпіонат України серед кадетів віком до 15 та 17 років, в рамках якого відбувся і XXIII Міжнародний турнір пам’яті Героїв Чорнобилю.

Змагання відбулися в славетному місті Славутич, що на Київщині й зібрали найсильніших хлопців та дівчат зі всієї України. Близько 250 учасників боролися за місця на п’єдесталі пошани у 11 вагових категоріях серед кадетів віком до 15 років та у 8 вагових категоріях серед кадетів віком до 17 років.У дівчат було розіграно 14 комплектів нагород – 9 серед дівчат віком до 15 років і 5 комплектів серед дівчат віком до 17 років.
У загальнокомандному заліку 15-річні важкоатлети Львівської області посіли 2 місце, поступившись команді Дніпропетровщини й впевнено випередивши спортсменів Луганської області, які вибороли третє загальнокомандне місце. В категорії 17-річних спортсменів команда Львівської області замкнула призову трійку, пропустивши поперед себе збірні команди Донеччини та Харківщини. На цих представницьких змаганнях особливим успіхом відзначився 17 річний представник Львівщини Артур Гордишинський (на фото), який у ваговій категорії до 62 кг встановив три нових рекорди України: у ривку – 109 кг, у поштовху – 136 кг та у сумі двоборства – 245 кг. Такий результат приніс атлету золоту медаль чемпіонату України і звання майстра спорту України!