Оксана Райта прийматиме участь у командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

21-22 червня у м. Брауншвейг (Німеччина) розпочнеться командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. До складу збірної команди України на цих змаганнях увійшла львів’янка – Оксана Райта.
Довідково.
Оксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000 м з перешкодами, майстер спорту України, вихованка Львівського училища фізичної культури, зараз студентка Львівського державного університету фізичної культури, тренер Михайло Сташків.
Кращий результат в сезоні 10:19,36 був показаний у червні на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у м. Києві.
За матеріалами: sport-oda.lviv.ua

Вітаємо з Днем народження Юрія Анатолійовича Майбороду!

Шановний Юрій Анатолійвич! Від імені колективу школи вищої спортивної майстерності вітаємо Вас з днем народження!
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

У місті Київ відбулися змагання командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді.

На змаганнях були показані хороші результати для нашої області, а також особисті досягнення спортсменів
Згідно із новою класифікацією розрядів, ОКСАНА РАЙТА та ЮЛІЯ КУХАР одночасно виконали норматив МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ.
Cлід зазначити, що спортсменки йшли до такого звання давно, виграючи, як чемпіонати України, так і попадаючи в призи на І-х юнацьких олімпійських іграх.
Досягнення успіхів у легкій атлетиці Оксані та Юлії вдалося втілити завдяки клопіткій праці та майстерності своїх тренерів.
Колектив школи вищої спортивної майстерності щиро вітає дівчат та бажає не зупинятися на досягнутому, адже, як показують результати, дівчата поступово йдуть до все більшої і більшої мети.