Закінчився літній чемпіонат України зі стрільби кульової

Закінчився літній чемпіонат України зі стрільби кульової повною перевагою львівських стрільців. В останні дні змагань довели свій переможний рівень Бондарук Р, Петрів О. та Пастернак В., виборовши у вправі МП-10 знову 1-е командне місце. Особисто Петрів Олександр став – чемпіоном, Бондарук Роман – бронзовим призером. У вправі РП-5, яка проводилась на особисту першість зі спортсменами-військовослужбовцями Катару, Петрів Олександр виборов бронзову нагороду.
Продовжили боротьбу – жінки у стрільбі з гвинтівки. У вправі МГ-5 (стрільбі із трьох положень) львівська трійка у складі змс Леськів Л., змс Кальниш Н. та мсмк Чулик Ю. вибороли 1-е командне місце. Після фінальної боротьби, Кальниш Н.- чемпіон, Леськів Л. – бронзова призерка. В стрільбі лежачи (вправа МГ-9) наші жінки бронзові призерки у команді та Леськів Леся стала чемпіонкою, Кальниш Наталія – срібною призеркою в особистому заліку.
Підсумки загальнокомандної першості такі:
1 м. Львівська обл. – І – 2288 балів.
2 м. Дніпропетровська обл. – І – 1767 балів.
3 м. м.Київ – І – 1109 балів.
6 м. Львівська обл. – ІІ – 677 балів.
По особистим виступам на цих змаганнях, керівництво збірної команди України до підготовки на Чемпіонат світу зі стрільби кульової від Львівської області включили :
змс Бондарука Романа, змс Петріва Олександра, змс Леськів Лесю, мсмк Царькова Олега,
мсмк Коростильова Павла, мс Бондарук Анастасію, мсмк Галкіна Олександра та дві спортсменки з консолідованим міжобласним заліком – змс Кальниш Наталію та мсмк Конарєву Поліну.
Побажаємо їм вдалих стартів на міжнародній арені.

Львів’янка Тетяна Клімченко – бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи 2014 року з велосипедного спорту

У м.Анадії (Португалія) 28 липня 2014р. фінішував чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
В останній день змагань у престижному виді вело трекових змагань – омніумі (велосипедне багатоборство) бронзовою призеркою чемпіонату Європи стала Тетяна Клімченко.
Вітаємо Тетяну Клімченко та її особистого тренера – Заслуженого тренера України, старшого тренера збірної команди України з велосипедного спорту-трек Ореста Тичка (м. Львів).

Завершився восьмий за ліком фінал “Золотого Гран-прі” з вільної боротьби пам’яті Гейдара Алієва

27 липня в Баку (Азербайджан) завершився восьмий за ліком фінал “Золотого Гран-прі” з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, пам’яті Гейдара Алієва.
Вихованка Заслуженого тренера України Андрія Пістуна, цьогорічна бронзова призерка Європейського чемпіонату Юлія Ткач, яка захищала національні кольори у ваговій категорії 63 кг на старті цього представницького турніру поступилася представниці збірної США Є. Пірожковій, яка у підсумку піднялась на першу сходинку п’єдесталу та вже у боротьбі за медаль бронзового ґатунку Юля перемогла свою візаві з Бразилії.

Молоді важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

Упродовж 22-26 липня 2014 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України й Федерації важкої атлетики в місті Скадовську на Херсонщині тривав чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
Участь у змаганнях взяли понад 200 найсильніших спортсменів обласних збірних команд України.
Збірна команда Львівщини була представлена 11 вихованцями важкоатлетичних шкіл Львова.
За підсумками змагань чоловіча команда Львівської області посіла 5 загальнокомандне місце (334 очки). Лідерами молодіжного чемпіонату України виявилися важкоатлети Хмельниччини (468,5 очок).
Найкраще у команді Львівської області виступив Володимир Гоза, який у ваговій категорії 105 кг з результатом 360 кг виборов срібну нагороду національної молодіжної першості.
У ваговій категорії 69 кг.:
8 місце – Николин Олег
11 місце – Калапач Василь
У ваговій категорії 85 кг.:
5 місце – Олевич Віталій
14 місце – Бобик Богдан
18 місце – Кривнюк Ігор
У ваговій категорії 94 кг.
15 місце – Закашевький Павло
У ваговій категорії 105 кг.:
2 місце – Гоза Володимир
9 місце – Мазур Володимир
У ваговій категорії +105 кг.:
6 місце – Клюшник Богдан

Літній чемпіонат України зі стрільби кульової відзначений медальними успіхами львів’ян

Апогей літнього чемпіонату України зі стрільби кульової відзначений медальними успіхами львів’ян. Командну перемогу в олімпійській вправі МП-8 зі стрільби з швидкострільного пістолета здобули змс Бондарук Р., змс Петрів О. та молодий мс Пастернак Володимир, який з досадним промахом в кваліфікаційній стрільбі, все-таки у фінальній стрільбі не розгубився перед титулованими товаришами по команді та вперше виборов особисту бронзу чемпіонату України серед дорослих. Чемпіоном, як і очікувалось, став Бондарук Роман, Петрів О. – п’ятий.
Долучилася до боротьби – жіноча стрільба з гвинтівки. Пневматична вправа ГП-4 підкорилася нашім львів’янкам – золотою командною медаллю у складі змс Леськів Л., мсмк Чулик Ю. та підтримала їх Кальниш Наталія, маючи міжобласний консолідований залік. Після фінального випробування – срібло у Кальниш Н., Леськів Л. – четверта, Чулик Ю. – шоста. Обласна загальнокомандна першість буде визначена в останній день змагань – 30 липня.

Чемпіонат Європи Клімченко розпочала п’ятою

У м.Анадії (Португалія) 22 липня 2014р. розпочався чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
Кращим результатом українців у перший день змагань стало 5 місце молодіжної жіночої команди у гонці переслідування на 4 км. У складі команди виступали луганчанка Ганна Соловей, волинянка Марта Терещук, Олена Демидова з Кіровограда та Тетяна Клімченко.

У м. Львові 24 липня відкрився Літній чемпіонат України зі стрільби кульової

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у м. Львові 24 липня відкрився Літній чемпіонат України зі стрільби кульової, в якому прийняло участь 240 спортсменів з 16-ти областей. Команди Львівської, Дніпропетровської, Вінницької областей та м. Київ представлені двома колективами. По ітогам виступів на цьому чемпіонаті практично сформується склад збірної команди України на участь у 51-у Чемпіонаті Світу зі стрільби кульової , який відбудеться з 06 по 20 вересня 2014р. у м. Гранада, Іспанія.
В перші дні змагань відзначились наші дівчата в стрільбі з пістолета – виборовши 1-е командне місце у вправі МП-5 у складі мс Бондарук Анастасії, мсмк Коростильової Юлії та мс Бойчук Марти. Особистим чемпіоном стала Бондарук А., Коростильова Ю. – четверта. У вправі ПП-2 ця ж командна трійка посіла друге командне місце , краща серед наших – Коростильова Ю. – знову четверта в особистому заліку. Друга трійка Львів’янок у складі мс Буряк Христини, мсмк Болонної Ольги та мс Юрченко Ксенії у вправі МП-5 посіли друге командне місце. Пістолетна чоловіча трійка у складі мс Пастернака Володимира, змс Бондарука Романа та змс Петріва Олександра відзначилась другим командним місцем у вправі МП-6, кращим в особистому заліку був Пастернак В.- шостий.
Гвинтівка чоловіча Львів’ян домінувала особистими досягненнями : мсмк Царьков Олег в своїй коронній вправі ГП-6 став чемпіоном, мсмк Галкін Олександр у вправі МГ-6 та мсмк Поліщук Ігор у вправі МГ-9 – вибороли бронзові нагороди. Змагання тривають до 30 липня

Представники Львівщини змагаються на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

В період з 21 до 26 липня 2014 року в м. Ечміадзін (Вірменія) триває чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
Цьогоріч у цих представницьких змаганнях візьмуть участь понад 300 кращих лучників Європи, які представляють команди 39 країн континенту.
Збірна команда України, у складі якої двоє представників лучного спорту Львівщини – Георгій Іваницький та Дмитро Марченко, змагатиметься за ліцензії на I Європейські ігри-2015 (Баку).
Бажаємо нашим краянам достойно представити Україну та Львівщину на європейській першості 2014 року!

Яна ШЕМЯКІНА: “Це перша і така довгоочікувана медаль на чемпіонатах світу!”

Олімпійська чемпіонка розповіла про свій бронзовий успіх в Казані.
{{image::files/photo/firstpage/1Yana-ShEMYaKINA.JPG?width=350[&]height=300[&]mode=proportional[&]rel=}}
Українська шпажистка Яна Шемякіна в неділю ввечері завоювала бронзову медаль в особистих змаганнях на чемпіонаті світу в Казані. У розмові олімпійська чемпіонка-2012 зазначила, що вона трохи засмучена поразкою в півфіналі італійці Роселлі Фьяміньо з різницею в один укол, але водночас і задоволена першою в кар’єрі нагороді світової першості.
– Ви задоволені завоюванням бронзової медалі, чи все-таки хотілося більшого?
– Я засмутилася – бо була в кроці від медалі іншого гатунку, більш цінної. Але, одночасно, і задоволена результатом. Це довгоочікувана медаль. Все-таки ніколи у мене не було нагород на дорослих чемпіонатах світу!
– У чому секрет Фьяміньо, у якої раніше особливих особистих досягнень не було, але вона і вас, олімпійську чемпіонку, у півфіналі пройшла, і у фіналі в іншої – німкені Брити Хайдеманн виграла?
– Вона, в принципі, раніше етапи Кубка світу вигравала, і завжди в національній збірній Італії була присутня. Ну і фортуна в неділю була на її боці. Вона показала рівень свого фехтування, але вважати її непереможною – теж не можна. Фехтування тим і цікаво, що часто трапляється несподівана розв’язка. Просто я десь сама не дотягла, зупинилася в останній момент, коли цього робити не треба було …
– На цьому чемпіонаті світу бої у вашому виконанні були не результативними: рахунки 6:4, 9:8 … Та й півфінальну гру не можна було назвати такою. З чим пов’язана ця обережність?
– Взагалі-то найважче мені було фехтувати проти своєї, Олени Кривицької. Ми один одного дуже добре знаємо, і всі її помилки, мої помилки дуже добре «читаються». Але коли виграла у Олени, зрозуміла, що зможу далі йти.
В цілому чемпіонат світу – відповідальний турнір, тут всі фехтують на дальній дистанції і ніхто нікуди не поспішає. Ось і я намагалася з більш слабкими суперницями не поспішати, «вигравати класом», розумно і тактично підходячи до бою. Головне, в цій ситуації не можна було недооцінювати суперниць. Мені тут, звичайно, говорили: «Ну, японка … Ну, з Гонконгу …». Але, насправді, вони до цього обігравали дуже сильних суперниць. Так що в моєму випадку можна було рватися вперед і програти. Але краще – хай і з одним уколом, але виграти.
– Попереду командні змагання з жіночої шпаги. На який результат на них претендуватиме збірна України?
– Ми, швидше за все, в 1/8 будемо фехтувати з командою Італії. Так що я знову зможу зустрітися з Фьяміньо, буду тепер намагатися не допускати тих помилок, які зробила в особистих змаганнях. В цілому хотілося б знову бути з медаллю. А як складеться – Бог покаже.
За матеріалами: xsport.ua

Збірна України з фехтування на шпагах виходять в 1/8 фіналу чемпіонату світу!

Наша жіноча збірна з фехтування на шпагах у складі Яни Шемякіної, Олени Кривицької та Анфіси Почкалової здобуває перемогу над суперницями з Казахстану (45:31). Українки виходять в 1/8 фіналу чемпіонату світу!
На цій стадії наші дівчата зустрінуться з італійською командою.