Маркіян Івашко та Дмитро Грачов на п’єдесталі пошани національного чемпіонату

У Львові, де продовжується чемпіонат України зі стрільби з лука, в останній день червня розіграні нагороди в особистій першості.
В дуелях чоловіків чемпіоном України став харків’янин Віктор Рубан. На другу і третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Маркіян Івашко та Дмитро Грачов , Георгій Іваницький показав п’ятий результат.
В змаганнях жінок перемогла харків’янка Тетяна Бережна. Срібна медаль в активі Анастасії Павлової з Нової Каховки, на третьому місці ще одна харків’янка Вікторія Коваль. Львів’янка Вероніка Марченко четверта, Катерина Палеха на сьомій позиції.
Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова вибули у 1/8 фіналу і поділили 9 місце.
За матеріалами: ufk.lviv.ua

У Львові впродовж 19-21 червня пройшли відбіркові змагання зі стрільби з лука до ІІ юнацьких Олімпійських ігор, які у серпні ц.р. відбудуться у Китаї.

Участь у відборі взяли по п’ять найсильніших дівчат і хлопців віком до 17 років, серед них Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова.
Особливо принциповим на стрільбищі «Динамо» було протистояння двох найсильніших молодих лучниць України львів’янки Соломії Гнип та чернівчанки Вікторії Олексюк, адже обидвоє дівчат на минулорічному чемпіонаті світу вибороли ліцензії для нашої країни.
Прикро, але у олімпійському відборі Соломія поступилась – Олексюк була кращою як у «гладкій» стрільбі, так і у дуелях.
Соломія Трапезнікова закінчила змагання на третьому місці.