8 липня 2014р. у м.Алмати стартує великий міжнародний турнір з боксу класу «А» «IV Кубок Президента Казахстану»

Участь у турнірі візьмуть представники 14 країн світу, в тому числі і України.У складі української команди Кубок Президента Казахстану виборюватимуть Олег Довгун, Назар Куротчин, Данча Іван,Ганзуля Олександр.

Збірна Львівської області здобула 17 медалей чемпіонату України з вільної боротьби

4 липня ц.р. в м. Бровари на Київщині завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Для спортсменів – членів збірної команди України ці змагання були одним з національних етапів відбору на чемпіонат світу з вільної боротьби (м. Ташкенті, Узбекистан, 08-4.09. 2014 р.)
Відтак у загальнокомандному заліку чемпіонату України збірна команда Львівської області виборола першу сходинку національного п’єдесталу – в скарбничці вихованців львівської школи боротьби 6 золотих нагороди, 3 срібні та 8 бронзових.
Людмила Балушка 48 кг – 3 м,Юлія Благиня 53 кг – 1 м,Ольга Нерипеха 53 кг – 3 м,Оксана Гергель 60 кг – 1м,
Світлана Рижикова 69 кг – 3 м.
Гурський Віталік 57 кг3 м,Михайло Даценко 125 кг2 м.

Незабаром на Львівщині відбудуться традиційні всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Богдана Кокота»

9-13 липня 2014 року в м. Львові на базі СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського, 11) відбудуться відкриті традиційні всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Богдана Кокота» – турнір пам’яті Заслуженого тренера України Богдана Кокота.
Цей захід проводиться Міністерством молоді та спорту України, за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука.
Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 150 лучників, що представлятимуть збірні команди 9 областей України та м.Київ.
Урочисте відкриття змагань відбудеться 10 липня 2014 року о 12.30 год. (вул. Грабовського,11). Запрошуються усі любителі спорту, шкільна молодь та гості Львова!
Початок змагань 10 липня о 10.00 год.

Львівщина прийматиме національні змагання з велосипедного спорту (трек)

8-12 липня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться Кубок України з олімпійських видів програми (чоловіки та жінки віком до 23 років; юніори та юніорки) та чемпіонат України з неолімпійських видів (юнаки та дівчата) з велосипедного спорту (трек).
Змагання проводяться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.
Початок змагань 8 липня 2014 року о 15.00.
У змаганнях очікується участь понад 200 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представлятимуть команди 10 областей України.
За матеріалами: sport-oda.lviv.ua