У м. Львові 24 липня відкрився Літній чемпіонат України зі стрільби кульової

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у м. Львові 24 липня відкрився Літній чемпіонат України зі стрільби кульової, в якому прийняло участь 240 спортсменів з 16-ти областей. Команди Львівської, Дніпропетровської, Вінницької областей та м. Київ представлені двома колективами. По ітогам виступів на цьому чемпіонаті практично сформується склад збірної команди України на участь у 51-у Чемпіонаті Світу зі стрільби кульової , який відбудеться з 06 по 20 вересня 2014р. у м. Гранада, Іспанія.
В перші дні змагань відзначились наші дівчата в стрільбі з пістолета – виборовши 1-е командне місце у вправі МП-5 у складі мс Бондарук Анастасії, мсмк Коростильової Юлії та мс Бойчук Марти. Особистим чемпіоном стала Бондарук А., Коростильова Ю. – четверта. У вправі ПП-2 ця ж командна трійка посіла друге командне місце , краща серед наших – Коростильова Ю. – знову четверта в особистому заліку. Друга трійка Львів’янок у складі мс Буряк Христини, мсмк Болонної Ольги та мс Юрченко Ксенії у вправі МП-5 посіли друге командне місце. Пістолетна чоловіча трійка у складі мс Пастернака Володимира, змс Бондарука Романа та змс Петріва Олександра відзначилась другим командним місцем у вправі МП-6, кращим в особистому заліку був Пастернак В.- шостий.
Гвинтівка чоловіча Львів’ян домінувала особистими досягненнями : мсмк Царьков Олег в своїй коронній вправі ГП-6 став чемпіоном, мсмк Галкін Олександр у вправі МГ-6 та мсмк Поліщук Ігор у вправі МГ-9 – вибороли бронзові нагороди. Змагання тривають до 30 липня