Завершився восьмий за ліком фінал “Золотого Гран-прі” з вільної боротьби пам’яті Гейдара Алієва

27 липня в Баку (Азербайджан) завершився восьмий за ліком фінал “Золотого Гран-прі” з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, пам’яті Гейдара Алієва.
Вихованка Заслуженого тренера України Андрія Пістуна, цьогорічна бронзова призерка Європейського чемпіонату Юлія Ткач, яка захищала національні кольори у ваговій категорії 63 кг на старті цього представницького турніру поступилася представниці збірної США Є. Пірожковій, яка у підсумку піднялась на першу сходинку п’єдесталу та вже у боротьбі за медаль бронзового ґатунку Юля перемогла свою візаві з Бразилії.

Молоді важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

Упродовж 22-26 липня 2014 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України й Федерації важкої атлетики в місті Скадовську на Херсонщині тривав чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
Участь у змаганнях взяли понад 200 найсильніших спортсменів обласних збірних команд України.
Збірна команда Львівщини була представлена 11 вихованцями важкоатлетичних шкіл Львова.
За підсумками змагань чоловіча команда Львівської області посіла 5 загальнокомандне місце (334 очки). Лідерами молодіжного чемпіонату України виявилися важкоатлети Хмельниччини (468,5 очок).
Найкраще у команді Львівської області виступив Володимир Гоза, який у ваговій категорії 105 кг з результатом 360 кг виборов срібну нагороду національної молодіжної першості.
У ваговій категорії 69 кг.:
8 місце – Николин Олег
11 місце – Калапач Василь
У ваговій категорії 85 кг.:
5 місце – Олевич Віталій
14 місце – Бобик Богдан
18 місце – Кривнюк Ігор
У ваговій категорії 94 кг.
15 місце – Закашевький Павло
У ваговій категорії 105 кг.:
2 місце – Гоза Володимир
9 місце – Мазур Володимир
У ваговій категорії +105 кг.:
6 місце – Клюшник Богдан

Літній чемпіонат України зі стрільби кульової відзначений медальними успіхами львів’ян

Апогей літнього чемпіонату України зі стрільби кульової відзначений медальними успіхами львів’ян. Командну перемогу в олімпійській вправі МП-8 зі стрільби з швидкострільного пістолета здобули змс Бондарук Р., змс Петрів О. та молодий мс Пастернак Володимир, який з досадним промахом в кваліфікаційній стрільбі, все-таки у фінальній стрільбі не розгубився перед титулованими товаришами по команді та вперше виборов особисту бронзу чемпіонату України серед дорослих. Чемпіоном, як і очікувалось, став Бондарук Роман, Петрів О. – п’ятий.
Долучилася до боротьби – жіноча стрільба з гвинтівки. Пневматична вправа ГП-4 підкорилася нашім львів’янкам – золотою командною медаллю у складі змс Леськів Л., мсмк Чулик Ю. та підтримала їх Кальниш Наталія, маючи міжобласний консолідований залік. Після фінального випробування – срібло у Кальниш Н., Леськів Л. – четверта, Чулик Ю. – шоста. Обласна загальнокомандна першість буде визначена в останній день змагань – 30 липня.