Закінчився літній чемпіонат України зі стрільби кульової

Закінчився літній чемпіонат України зі стрільби кульової повною перевагою львівських стрільців. В останні дні змагань довели свій переможний рівень Бондарук Р, Петрів О. та Пастернак В., виборовши у вправі МП-10 знову 1-е командне місце. Особисто Петрів Олександр став – чемпіоном, Бондарук Роман – бронзовим призером. У вправі РП-5, яка проводилась на особисту першість зі спортсменами-військовослужбовцями Катару, Петрів Олександр виборов бронзову нагороду.
Продовжили боротьбу – жінки у стрільбі з гвинтівки. У вправі МГ-5 (стрільбі із трьох положень) львівська трійка у складі змс Леськів Л., змс Кальниш Н. та мсмк Чулик Ю. вибороли 1-е командне місце. Після фінальної боротьби, Кальниш Н.- чемпіон, Леськів Л. – бронзова призерка. В стрільбі лежачи (вправа МГ-9) наші жінки бронзові призерки у команді та Леськів Леся стала чемпіонкою, Кальниш Наталія – срібною призеркою в особистому заліку.
Підсумки загальнокомандної першості такі:
1 м. Львівська обл. – І – 2288 балів.
2 м. Дніпропетровська обл. – І – 1767 балів.
3 м. м.Київ – І – 1109 балів.
6 м. Львівська обл. – ІІ – 677 балів.
По особистим виступам на цих змаганнях, керівництво збірної команди України до підготовки на Чемпіонат світу зі стрільби кульової від Львівської області включили :
змс Бондарука Романа, змс Петріва Олександра, змс Леськів Лесю, мсмк Царькова Олега,
мсмк Коростильова Павла, мс Бондарук Анастасію, мсмк Галкіна Олександра та дві спортсменки з консолідованим міжобласним заліком – змс Кальниш Наталію та мсмк Конарєву Поліну.
Побажаємо їм вдалих стартів на міжнародній арені.