На Львівщині завершилися представницькі міжнародні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини»

Упродовж 7-10 серпня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові(вул. Клепарівська, 39-а) тривали престижні міжнародні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини» та Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських видів (чоловіки, жінки) та омніум (юнаки, дівчата).
Змагання відбулися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.
У змаганнях взяли участь понад 200 велосипедистів зі всієї України, в т.ч. з Луганської та Донецької областей, а також збірні команди велосипедистів зарубіжних країн – Польщі, Білорусі, Азербайджану. На львівському треку змагалися національні збірні України та Польщі, у складі якої виступала дворазова чемпіонка світу Катажина Павловська; збірна команда Мінська – чемпіон Білорусі, кілька сильних велосипедистів Азербайджану.
Групова гонка серед чоловіків: 7 місце Міхенько Маркіян
Медісон серед чоловіків: 3 місце Міхенько Маркіян
Групова гонка серед жінок: 4 місце Клімченко Тетяна
Скретч серед жінок ; 2 місце Клімченко Тетяна
Скретч серед чоловіків: 4 місце Міхенько Маркіян

Делегація Львівщини взяла участь в символічній церемонії запалення вогню олімпійської естафети II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014

Естафета Олімпійського вогню II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014, яка проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України, досягла свого екватору.
У підкоренні вершини з олімпійським символом взяли участь представники Івано-Франківського, Закарпатського, Львівського, Тернопільського відділень НОК України, олімпійці Івано-Франківщини Неля Непорадна (легка атлетика) та Надія Діденко (фрістайл), а також діти, які відпочивають у Міжнародному дитячому центрі «Артек-Карпати».
Делегацію Львівщини на Говерлі представляли відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба та директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук.
Цьому сходженню передувала зустріч з чоловічою та жіночою збірною України з боротьби, в т ч. з призерами Олімпійських ігор: Валерієм Андрійцевим, Арменом Варданяном та цьогорічного чемпіона Європи Жаном Беленюком, а також їхніми тренерами.
Після Говерли естафета Олімпійського вогню помандрувала країною далі, щоб вже 6 серпня під час проводів юних олімпійців на Ігри фінішувати у столиці України.
{{image::files/photo/firstpage/goverla.jpg?width=350[&]height=250[&]mode=proportional[&]rel=}}

Фехтувальниця Яна Шемякіна – краща спортсменка Львівщини за підсумками липня 2014 року

Щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністраціївизначило кращою спортсменкою Львівщини за підсумками липня 2014 року Заслуженого майстра спорту України з фехтування Яну Шемякіну.
Це визнання Яна Шемякіна здобула завдяки вдалому виступу на Чемпіонаті світу 2014 року в Казані, де Олімпійська чемпіонка Лондона 2012 року виборола свою першу нагороду світового ґатунку – бронзову медаль, поступившися лише у півфінальному поєдинку в додатковий час італійці Розелі Фіамінго 12-13.
Вітаємо Яну Шемякіну та її тренерів – Заслужених тренерів України Андрія Орліковського та Олега Лопатенка!