Делегація Львівщини взяла участь в символічній церемонії запалення вогню олімпійської естафети II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014

Естафета Олімпійського вогню II літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014, яка проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України, досягла свого екватору.
У підкоренні вершини з олімпійським символом взяли участь представники Івано-Франківського, Закарпатського, Львівського, Тернопільського відділень НОК України, олімпійці Івано-Франківщини Неля Непорадна (легка атлетика) та Надія Діденко (фрістайл), а також діти, які відпочивають у Міжнародному дитячому центрі «Артек-Карпати».
Делегацію Львівщини на Говерлі представляли відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба та директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук.
Цьому сходженню передувала зустріч з чоловічою та жіночою збірною України з боротьби, в т ч. з призерами Олімпійських ігор: Валерієм Андрійцевим, Арменом Варданяном та цьогорічного чемпіона Європи Жаном Беленюком, а також їхніми тренерами.
Після Говерли естафета Олімпійського вогню помандрувала країною далі, щоб вже 6 серпня під час проводів юних олімпійців на Ігри фінішувати у столиці України.
{{image::files/photo/firstpage/goverla.jpg?width=350[&]height=250[&]mode=proportional[&]rel=}}