На Львівщині завершилися представницькі міжнародні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини»

Упродовж 7-10 серпня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові(вул. Клепарівська, 39-а) тривали престижні міжнародні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини» та Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських видів (чоловіки, жінки) та омніум (юнаки, дівчата).
Змагання відбулися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.
У змаганнях взяли участь понад 200 велосипедистів зі всієї України, в т.ч. з Луганської та Донецької областей, а також збірні команди велосипедистів зарубіжних країн – Польщі, Білорусі, Азербайджану. На львівському треку змагалися національні збірні України та Польщі, у складі якої виступала дворазова чемпіонка світу Катажина Павловська; збірна команда Мінська – чемпіон Білорусі, кілька сильних велосипедистів Азербайджану.
Групова гонка серед чоловіків: 7 місце Міхенько Маркіян
Медісон серед чоловіків: 3 місце Міхенько Маркіян
Групова гонка серед жінок: 4 місце Клімченко Тетяна
Скретч серед жінок ; 2 місце Клімченко Тетяна
Скретч серед чоловіків: 4 місце Міхенько Маркіян