Вітаємо Світлану Олександрівну Колядінцеву з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження тренера – викладача відділення стрільби з лука Світлану Олександрівну Колядінцеву.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

Вітаємо Степана Михайловича Родака з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження директора Львівського державного училища фізичної культури Степана Михайловича Родака.
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіху та здійснення усіх задумів!

У м.Нова Каховка на навчально-спортивній базі ФСТ «Динамо» 19-23 вересня 2014 року відбулися національні змагання за Кубок України зі стрільби з лука.

За Кубок України змагались 33 чоловіки та 22 жінки, які представляли збірні команди 6 областей України.
Попри незвичний для Львівщини чисельний склад збірної команди області – 7 осіб, представники Львівщини здобули 4 нагороди, з яких 2 медалі найвищого ґатунку, 1 срібна та 1 бронзова.
За результатами особистої першості за крок до п’єдесталу завершила змагання змс ПАЛЕХА Катерина, яка у підсумку посіла 4 місце.
Серед чоловіків переможцем став мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій.
В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:
1- місце – Сумська
2- місце – Харківська-1
3- місце – Львівська-1 в складі : змс ПАЛЕХА Катерина, мсмк ЯВОРСЬКА Катерина, мс ШАБАЛІТОВА Катерина
В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:
1- місце – Львівська-1 в складі: мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій, мсмк ГАВЕЛКО Юрій, мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
2- місце – Харківська – 1
3- місце – Харківська – 2
В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:
1 – місце Харківська-1
2 – місце Львівська-1 в складі : мсмк ЯВОРСЬКА Катерина, мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
3 – місце Харківська – 2

Вітаємо Юлію Ткач (Остапчук) з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження спортсменку відділення боротьби вільної Юлію Ткач (Остапчук).

Нехай доля дарує щастя, здоров′я та благополуччя. Миру і злагоди, добра і любові, віри у майбутнє і у власні сили!

Головний тренер національної збірної з боксу Дмитро Сосновський прокоментував ситуацію з українськими боксерами перед стартом ЧемпіонатуУкраїни:

«На сьогодні календар з боку AIBA складений так, що цього року у нас немає офіційних змагань: ні ЧЄ, ні ЧС. А ось в наступному році у нас буде і чемпіонат Європи, і Європейські ігри та чемпіонат світу, який даватиме нам ліцензії на Олімпійські ігри. Крім того, у нас є WSB і наша команда «Українські отамани». Також з цього року AIBA запускає новий проект WSB серед професіоналів. Тому чемпіонат України для нас важливий, ми повинні відібрати спортсменів для національної збірної України.
У нас був запланований ЧУ в Луганську, природно, зараз це неможливо. Тому я вдячний всім людям, які зараз підключилися й допомагають провести змагання. Тому що, якщо не проводити чемпіонат України, то потім важко відновлювати все те, що ми розгубимо. Я маю на увазі національну команду. Треба розуміти, що тієї команди, яка була з 2008 по 2012 роки, вже немає. Зараз народжується нова збірна, адже Україна дуже талановита, багато молодих спортсменів 1995 з різних регіонів країни».
Відзначимо, що чемпіонат України з боксу буде проходити в Києві з 23 по 28 вересня.
За матеріалами: xsport.ua

Вітаємо Вадима Володимировича Климовича з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження директора Львівського обласного центру фізичного здоров′я населення «Спорт для всіх» Вадима Володимировича Климовича!
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіху та здійснення усіх задумів!

У Львові завершився основний Чемпіонат України з велоспорту

З 17-21 вересня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові(вул. Клепарівська, 39-а) пройшов основний Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з олімпійських видів.У змаганнях взяли участь понад 170 велосипедистів зі всієї України.

Клімченко Тетяна – 1 м ( індивідуальна гонка прислідування 3 км )
Клімченко Тетяна – 1 м ( командна гонка преслідування жінки 3 км )
Клімченко Тетяна – 1 м ( омніум )
Клмченко Тетяна – 1 м ( групова гонка 100 кіл )
Куценко Андрій – 1 м ( гід 1000 м )
Куценко Андрій – 2 м ( кейрін )
Куценко Андрій – 3 м ( спринт чол. )
Бучинський Володимир – 2 м ( командний спринт )
Бучинський Володимир – 3 м ( кейрін )
Бучинський Володимир – 4 м ( спринт чол. )
Куценко Андрій – 1 м ( командний спринт )
Сіянчук Денис – 2м ( командний спринт )
Сіянчук Денис – 7 м ( спринт чол. )
Міхенько Маркіян – 4 м ( командний спринт )

Львівське тріо стрільців – дворазові чемпіони Світу

Завершується чемпіонат Світу зі стрільби кульової в Іспанії дворазовим тріумфом львівського тріо у складі Петріва Олександра, Бондарука Романа та Коростильова Павла у стрільбі з револьвера РП-5 на 25м. Львів`яни склали вдруге українську і знову золоту командну трійку. Із сумою 1746 обійшли на дев`ять очко – збірну Росії та на десять – збірну Бразилії. В особистій першості Петрів О. з результатом 585 очок – срібний призер, Бондарук Р. – сьомий та Коростильов Павло – 15-й. Вітаємо наших львів`ян зі світовими успіхами.

Спортсмени та тренери Львівщини отримуватимуть стипендії Президента України

13 вересня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ за № 720/2014 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту».
Серед стипендіатів є представників олімпійського спорту Львівщини. Стипендії, зокрема. призначено:
БОНДАРУКУ Роману Романовичу – чемпіону Європи 2013 року з кульової стрільби, у розмірі 7 тисяч гривень;
ГЕРЦИКУ Ростиславу Андрійовичу – бронзовому призеру чемпіонату світу 2013 року з фехтування, у розмірі 7 тисяч гривень;
ГУСЯК Ірині Степанівні – бронзовій призерці чемпіонату Європи 2013 року з боротьби вільної, у розмірі 4 тисяч гривень;
БОНДАРУКУ Роману Романовичу – тренеру чемпіона Європи 2013 року з кульової стрільби Бондарука Р.Р., у розмірі 2,4 тисячі гривень;
ГАРАВСЬКОМУ Сергію Адольфовичу – тренеру бронзового призера чемпіонату світу 2013 року з фехтування Герцика Р.А., у розмірі 7 тисяч гривень;
СЕРЕДИНСЬКОМУ Василю Івановичу – тренеру чемпіона Європи 2013 року з кульової стрільби Бондарука Р.Р., у розмірі 2,3 тисячі гривень;
СКОБЕЛЬСЬКОМУ Оресту Зеновійовичу – тренеру бронзової призерки чемпіонату Європи 2013 року з боротьби вільної Гусяк І.С., у розмірі 2 тисяч гривень.

Золоті нагороди Іспанського чемпіонату Світу

Продовжується чемпіонат Світу зі стрільби кульової у м.Гранада (Іспанія), де 16 вересня львівське тріо в командному заліку не мало рівних. У стрільбі зі стандартного пістолета на 25 м. учні нашої школи змс Бондарук Роман, змс Петрів Олександр та учень училища фізичної культури Павло Коростильов із сумою 1699 обійшли на одне очко – збірну Китаю та на чотири – збірну Туреччини. Таким чином, принесли у здобуток збірної команди України перше золото на цьому чемпіонаті. В особистій першості домінував турецький стрілець Юсуф Дікеч. Кращий з українців Коростильов П. – шостий, Бондарук Р. – дев`ятий. Вітаємо їх з цим успіхом та очікуємо на останню дисципліну для львів`ян – стрільбу з крупнокаліберного пістолета-револьвера РП-5 на 25м. Вона проводиться у два дні : 18-го вересня стрільба по нерухомій мішені, а 19-го вересня стрільба по мішені, що з`являється. Вболіваємо за наших!