Перші здобутки 51-го Чемпіонату Світу зі стрільби кульової

На 51-му чемпіонаті Світу зі стрільби кульової, який відбувається з 06 по 20 вересня у м.Гранада (Іспанія), в здобутках збірної команди України з`явилась перша нагорода. Найтитулованіша спортсменка українскої збірної Олена Костевич, Олімпійска чемпіонка-2004 та дворазовий призер Ігор-2012, виборола срібну медаль у своїй коронній дисципліні – стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів (ПП-2). У фіналі 27-річна українка перемагала до останніх двох пострілів в дуэлі з представницею Кореї Джун Джихе. Та передостанній постріл у 8,4 очка перекреслив шанси українки на золото. У підсумку Костевич Олена програла кореянці – 0,7 очок. Виборов срібло, Олена стала володаркою першої для України ліцензію на Олімпійські Ігри Ріо-2016 року. В цьому фіналі, восьме місце посіла ще одна українка – 17-річна учениця Львівського УФК Поліна Конарєва, яка незмогла поборотися за другу ліцензію для України у цій вправі. Вихованка Львівської ШВСМ Бондарук Анастасія разом з Оленою та Поліною посіли 7-е командне місце.
Ще двое украиїнців потрапляли до фіналу у своїх дисциплінах: львів`янин Павло Коростильов посів п`яте місце, зупинившись за крок до отримання ліцензії, а донеччанин Юрій Сухоруков – восьмий. Будемо ще сподіватися на більш вдалі виступи наших титулованих львів`ян Олександра Петріва та Романа Бондарука, які 13 вересня зроблять перші кроки на цьому чемпіонаті у своїй коронній вправі – швидкісній стрільбі з пістолета на 25м. (МП-8). Побажаємо їм успіхів.