Вітаємо Дідуха Віктора з перемогою в Чемпіонаті Світу-2014 з тенісу настільного в республіці Китай

Школа вищої спортивної майстерності вітає Дідуха Віктора з першим місцем в особистих змаганнях на Чемпіонаті Світу серед неповносправних. Досягнутий результат Віктора є найкращий в Україні за всі роки участі спортсменів з інваспорту.

51-й Чемпіонат Світу зі стрільби кульової

Віце-чемпіон Європи, львівський стрілець Роман Бондарук виборов 5 особисте місце на Чемпіонаті Світу у м. Гранада, ІспаніЇ. У своїй коронній вправі МП-8 Роман настріляв 581 очко, що дало йому змогу потрапити до фінальної шістки кращих спортсменів Світу у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м. Невдало виконана перша фінальна серія не дала змогу йому набрати гідну суму влучних пострілів і з 16-ю влучаннями Роман залишився п`ятим. В цій дисципліні було розіграно тільки дві ліцензії на Ріо-2016. Їх отримали кореянець KIM Jun Hong та німець GEIS Oliver відповідно чемпіон та срібний призер.
Поряд з пістолетчиками, на іншому вогневому рубіжу у тирі на 50 м. змагалися жінки у не олімпійській вправі МГ-9 (стрільбі з малокаліберної гвинтівки , лежачи). Львів`янка Леся Леськів у командній боротьбі виборола бронзову нагороду. Їй асистували Кальниш Наталія та Голубченко Ольга з Дніпропетровська. Нажаль у олімпійських дисциплінах наше тріо виступило невдало : у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-4) – 17-е , а у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень (МГ-5) – 10-е командне місце.
До 20-го вересня, ще у декількох не олімпійських дисциплінах, наші львів`яни прикладуть свої зусилля піднятися на п`єдестал цьогорічного чемпіонату Світу.

Юлія Ткач – чемпіонка світу з вільної боротьби

11 вересня в м. Ташкент (Узбекистан) завершився чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок.
У заключний змагальний день жіночої боротьби, представниця Львівщини, вихованка ЗТУ Андрія Пістуна, цьогорічна бронзова призерка Європейського чемпіонату Юлія Ткач (Остапчук), яка захищала національні кольори у в.к. 63 кг у поєдинку за найвищу сходинку п’єдесталу здолала представницю збірної США, чемпіонку світу – 2012 Єлену Пірожкову.
У 1/8 фіналу – Юлія Ткач по останній дії здобула перемогу над візаві з Росії Валерією Лозінскою (2:2). В 1/4 без особливих проблем львів’янка отримує перемогу над представницею Греції (10: 0). У півфіналі Юлія поклала на туше Хенну Йоханссон з Швеція (7: 1). Фінал чемпіонату світу – Юлія Ткач VS Єлена Пірожкова (4-2).
Для збірної команди України це перша «золота» нагорода чемпіонату світу – 2014.
Вітаємо Юлію Ткач та її тренера Андрія Пістуна.