У м.Нова Каховка на навчально-спортивній базі ФСТ «Динамо» 19-23 вересня 2014 року відбулися національні змагання за Кубок України зі стрільби з лука.

За Кубок України змагались 33 чоловіки та 22 жінки, які представляли збірні команди 6 областей України.
Попри незвичний для Львівщини чисельний склад збірної команди області – 7 осіб, представники Львівщини здобули 4 нагороди, з яких 2 медалі найвищого ґатунку, 1 срібна та 1 бронзова.
За результатами особистої першості за крок до п’єдесталу завершила змагання змс ПАЛЕХА Катерина, яка у підсумку посіла 4 місце.
Серед чоловіків переможцем став мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій.
В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:
1- місце – Сумська
2- місце – Харківська-1
3- місце – Львівська-1 в складі : змс ПАЛЕХА Катерина, мсмк ЯВОРСЬКА Катерина, мс ШАБАЛІТОВА Катерина
В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:
1- місце – Львівська-1 в складі: мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій, мсмк ГАВЕЛКО Юрій, мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
2- місце – Харківська – 1
3- місце – Харківська – 2
В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:
1 – місце Харківська-1
2 – місце Львівська-1 в складі : мсмк ЯВОРСЬКА Катерина, мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
3 – місце Харківська – 2

Вітаємо Юлію Ткач (Остапчук) з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження спортсменку відділення боротьби вільної Юлію Ткач (Остапчук).

Нехай доля дарує щастя, здоров′я та благополуччя. Миру і злагоди, добра і любові, віри у майбутнє і у власні сили!

Головний тренер національної збірної з боксу Дмитро Сосновський прокоментував ситуацію з українськими боксерами перед стартом ЧемпіонатуУкраїни:

«На сьогодні календар з боку AIBA складений так, що цього року у нас немає офіційних змагань: ні ЧЄ, ні ЧС. А ось в наступному році у нас буде і чемпіонат Європи, і Європейські ігри та чемпіонат світу, який даватиме нам ліцензії на Олімпійські ігри. Крім того, у нас є WSB і наша команда «Українські отамани». Також з цього року AIBA запускає новий проект WSB серед професіоналів. Тому чемпіонат України для нас важливий, ми повинні відібрати спортсменів для національної збірної України.
У нас був запланований ЧУ в Луганську, природно, зараз це неможливо. Тому я вдячний всім людям, які зараз підключилися й допомагають провести змагання. Тому що, якщо не проводити чемпіонат України, то потім важко відновлювати все те, що ми розгубимо. Я маю на увазі національну команду. Треба розуміти, що тієї команди, яка була з 2008 по 2012 роки, вже немає. Зараз народжується нова збірна, адже Україна дуже талановита, багато молодих спортсменів 1995 з різних регіонів країни».
Відзначимо, що чемпіонат України з боксу буде проходити в Києві з 23 по 28 вересня.
За матеріалами: xsport.ua