Головний тренер національної збірної з боксу Дмитро Сосновський прокоментував ситуацію з українськими боксерами перед стартом ЧемпіонатуУкраїни:

«На сьогодні календар з боку AIBA складений так, що цього року у нас немає офіційних змагань: ні ЧЄ, ні ЧС. А ось в наступному році у нас буде і чемпіонат Європи, і Європейські ігри та чемпіонат світу, який даватиме нам ліцензії на Олімпійські ігри. Крім того, у нас є WSB і наша команда «Українські отамани». Також з цього року AIBA запускає новий проект WSB серед професіоналів. Тому чемпіонат України для нас важливий, ми повинні відібрати спортсменів для національної збірної України.
У нас був запланований ЧУ в Луганську, природно, зараз це неможливо. Тому я вдячний всім людям, які зараз підключилися й допомагають провести змагання. Тому що, якщо не проводити чемпіонат України, то потім важко відновлювати все те, що ми розгубимо. Я маю на увазі національну команду. Треба розуміти, що тієї команди, яка була з 2008 по 2012 роки, вже немає. Зараз народжується нова збірна, адже Україна дуже талановита, багато молодих спортсменів 1995 з різних регіонів країни».
Відзначимо, що чемпіонат України з боксу буде проходити в Києві з 23 по 28 вересня.
За матеріалами: xsport.ua