У м. Львові 15 жовтня стартував Чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщені

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у м. Львові 15 жовтня стартував Чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщені, в якому прийняло участь 230 спортсменів з 16-ти областей.
В перші дні змагань відзначився мсмк Царьков Олег в своїй коронній вправі ГП-6 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м.), який у фінальній серії, під бурні оплески уболівальників, був самим непохитним на протязі всієї боротьби та показав відмінний результат 208,4 очки – став першим в особистому заліку. Галкін Олександр у цій же ж вправі зійшов з дистанції другим і посів 7-е місце.
Командною трійкою у вправі ГП-6 – львів`яни перші.
У вправі МГ-9 (стрільбі лежачи на 50м.) мсмк Галкіну Олександру у фінальному протистоянню невистачило перемогти лише черкащанина – змс Куліша Сергія. Олександр – другий в особистому заліку, мсмк Поліщук Ігор – п`ятий, мсмк Царьков Олег – дев`ятий.
Чемпіонами у командній першості у вправі ПП-3 (стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.) стали змс Петрів Олександр, мсмк Коростильов Павло та мс Пастернак Володимир. Всім трьом не пощастило поборотися за медалі чемпіонату: Пастернак В. – шостий, Петрів О. – сьомий і Коростильов П.– 8-й в особистому заліку.
Наша жіноча половина у вправі МП-5 (стрільбі з пістолета на 25м.)- вибороли 1-е командне місце у складі мс Бондарук Анастасії, мсмк Коростильової Юлії та мс Бурак Христини. Друга жіноча трійка посіли другу сходинку п`эдисталу у складі мсмк Болонної Ольги, мс Бойчук Марти та мс Юрченко Ксенії. У фінальному протистоянню найближчою до медалей була Бондарук А. – п`ята, Болонна О. – сьома. Змагання тривають до 20-го жовтня.