Закінчився чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщенні командною перемогою львівських стрільців.

В другій половині змагань, довели свій переможний рівень чоловіки, виборовши перше командне місце у вправі МП-10 (швидкісна стрільба зі стандартного пістолета). Особисто Коростильов Павло став – чемпіоном, Петрів Олександр – бронзовим призером та Пастернак Володимир – шостий. У олімпійській вправі МП-8 бронзова нагорода підкорилася мс Журбі Сергію, змс Петрів О. – шостий.
Лідери серед чоловічої гвинтівки були незмінними і у марафонській вправі МГ-6 (стрільбі з 3-х положень) знову домінував черкащанин Куліш Сергій. Далі львів`яни – срібло у Царькова Олега, бронза у Галкіна Олександра.
Долучилися до боротьби жінки у стрільбі з гвинтівки. У вправі МГ-5 (стрільбі із трьох положень) львівська трійка у складі змс Леськів Л., змс Кальниш Н. та мсмк Чулик Ю. вибороли 1-е командне місце. Після фінальної серії, Кальниш Н.- срібний призер, Леськів Л. – бронзова призерка. В стрільбі лежачи (вправа МГ-9) Леськів Леся стала чемпіонкою, Кальниш Наталія – срібною призеркою в особистому заліку і друге командне золото.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки – змс Кальниш Наталія чемпіон та срібний п`єдестал командного заліку у жіночої львівської трійки.
Підсумки загально-командної першості серед областей:
1 м. Львівська обл. – І – 2278,0 балів.
2 м. Дніпропетровська обл. – І – 2130,0 балів.
3 м. м.Київ – І – 1446,0 балів.
4 м. Львівська обл. – ІІ – 1062,0 балів.
По особистим виступам цих змаганнь, тренерський склад збірної визначив кандидатів на включення до списків збірної команди України зі стрільби кульової на 2015 рік.