Закінчився відкритий Кубок України зі стрільби кульової – «Кубок Ібіса».

У спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України закінчився відкритий Кубок України зі стрільби кульової – «Кубок Ібіса». Ці змагання є одним з етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, який відбудеться з 28 лютого по 08 березня 2015 року в м.Арнем (Нідерланди). Кваліфікаційні нормативи виконали двоє наших вихованців – мсмк Царьков Олег, який у своїй коронній вправі ГП-6 став переможцем з результатом 627,4 у кваліфікації і 208,3 у фінальній серії та порадувала нас мсмк Галкіна Тетяна, яка після народження дитини, вдало приступила до боротьби за місце у стартовому складі збірної команди України, виконавши норматив у вправі ГП-4 = 416,6 очок та посівши 4-е особисте місце. Переможцями та призерами цих змагань стали:
1. мсмк Коростильова Юлія : МП-5 – 1 ос., ПП-2 2 ос. місця.
2. мсмк Царьков Олег : ГП-6 1 ос. місце.
3. змс Леськів Леся : МГ-5 – 1 ос. місце.
4. мсмк Болонна Ольга : МП-5 – 2 ос. місце.
5. мсмк Галкін Олександр : ГП-6 3 ос., МГ-6 – 3 ос., МГ-9 – 3 ос. місця.
6. мс Бондарук Анастасія : МП-5 3 ос. місце.
7. змс Петрів Олександр : МП-8 3 ос. місце.

НА ЛЬВІВЩИНІ СТАРТУЄ КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД МАЙСТРІВ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ – «КУБОК ІБІСА»

Упродовж 6-11 листопада 2014 року у спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме відкритий Кубок України зі стрільби кульової – «Кубок Ібіса».
Цей представницький захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.
Головний суддя змагань – старший тренер збірної команди України зі стрільби кульової Степан Старінський (м.Львів).
Такі змагання є одним з етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, що відбудеться на початку березня 2015 року в м. Арнем (столиці провінції Гелдерланд) Королівства Нідерландів.
Цьогоріч у змаганнях очікується участь понад 200 кращих спортсменів України, котрі представлятимуть збірні команди 15 областей України та м.Київ.
Початок змагань щоденно о 10.00 год.

Анфіса Почкалова – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2014 року

Щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня 2014 року Заслуженого майстра спорту України з фехтування Анфісу Почкалову.
Це звання Анфіса Почкалова здобула завдяки успішному виступу на етапі Кубка світу, який завершився в італійському місті Леньяно (24-26 жовтня 2014 року). А. Почкалова вперше у своїй кар’єрі стала переможницею етапу Кубка світу з фехтування в дорослій віковій категорії.
Тренери: Заслужений тренер України Орліковський Андрій Вікторович, Заслужений тренер України Семиряк Зоряна Степанівна.