Міжнародний турнір “Калібр 2014”

Збірна команда України зі стрільби кульової цими днями прийняла участь у престижному щорічному міжнародному турнірі “Калібр 2014” з пневматичної зброї у м. Білосток (Польща). У п`ятницю, 28 листопада, першими стартами були розіграні командні медалі , де відзначилися учні нашої школи: змс Петрів Олександр – командний чемпіон у вправі ПП-3, мсмк Царьков Олег та змс Леськів Леся відповідно у вправах ГП-6 та ГП-4 вибороли срібні командні медалі, у мс Бойчук Марти – командна бронза у вправі ПП-2.
В суботу відбулися особисті старти з фінальною боротьбою вісімки кращих результатів у кваліфікації. Особистою чемпіонкою у стрільбі з пневматичної гвинтівки стала Леськів Леся з результатом кваліфікації – 415,1 очок та у фіналі – 206,0 очок. Царьков Олег у стрільбі з пневматичної гвинтівки не зміг на повну поборотися у фіналі, тільки п`ятий особисто. Та йому пощастило у неділю, в третьому комерційному старті – “Anschutz CUP 2014”, виграти цінний приз – новеньку пневматичну гвинтівку “Anschutz” останньої марки: 8002 S2.
Поборотися в суботу у фіналах зі стрільбі з пневматичного пістолета довелося Петріву Олександру, він сьомий, Болонна Ольга – восьма.