Відбувся Зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщені

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у м. Львові з 15 по 20 лютого 2015 року відбувся Зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщені, в якому прийняло участь 243 спортсмена з 15-ти областей. Львівська, Дніпропетровська, Вінницька області і м. Київ були представлені двома командами. Закінчились змагання командною перемогою львівських стрільців. Підтвердила свій світовий чемпіонський статус командна трійка львів`ян (вже тріо заслужених майстрів спорту): Бондарука Романа, Петріва Олександра та Коростильова Павла, які перемогли у трьох вправах – МП-6 (стрільба з довільного пістолета), МП-8 (стрільба зі швидкострільного пістолета) та МП-10 (стрільба зі стандартного пістолета). Командну перемогу також вибороли наші жінки : мсмк Коростильова Юлія, мс Бондарук Анастасія, мсмк Болонна Ольга у стрільбі зі стандартного пістолета (вправа МП-5) та у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) також перемогли : мсмк Царьков Олег, мсмк Галкін Олександр, мс Кузів Андрій.

Особистими чемпіонами стали: змс Бондарук Роман (вправа МП-8), мсмк Коростильова Юлія (вправа МП-5), змс Кальниш Наталья (вправа МГ-5), змс Коростильов Павло (вправа МП-10).

Срібні призери : мсмк Царьков Олег (вправа МГ-6), мсмк Конарєва Поліна (вправаПП-2), змс Бондарук Роман (вправа МП-10).

Бронзові призери : змс Петрів Олександр (вправа МП-8), мсмк Царьков Олег (вправа ГП-6), змс Леськів Леся (вправа МГ-9).

Підсумки загально-командної першості серед областей:

1 м. Львівська обл. – І – 2206,5 балів.

2 м. Дніпропетровська обл. – І – 2024,0 балів.

3 м. м.Київ – І – 1364,5 балів.

4 м. Львівська обл. – ІІ – 1232,0 балів.

По особистим виступам цих змаганнь, тренерський склад збірної команди України сформував командні трійки на Чемпіонат Європи з пневматичної зброї, який відбудеться у м. Арнхем (Нідерланди) з 02 по08 березня 2015р. Від Львівщини поїдуть: мсмк Царьков Олег та мсмк Галкін Олександр (учні ШВСМ)- група чоловічої гвинтівки, змс Коростильов Павло та мсмк Конарєва Поліна (учні УФК) – пістолетна група. Бажаємо їм вдалих стартів у пневматичних тирах Нідерландів.