Георгій Іваницький – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками лютого 2015 року

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками лютого 2015 року майстра спорту України міжнародного класу.
Такого визнання Г. Іваницький здобув вперше завдяки яскравій перемозі в чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який відбувся 24 – 28 лютого 2015 року в м. Копер (Словенія). За найвищі нагороди чемпіонату Європи змагалося 253 спортсмени, які представляли збірні команди 36 країн континенту.
З рахунком 7 : 3 у фінальній сутичці з італійцем Массиміліано Мандіа Георгій Іваницький таким чином здобуває титул чемпіона Європи 2015 року зі стрільби з лука серед чоловіків.

З 2 по 8 березня проходив Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї

З 2 по 8 березня місто Арнхем (Нідерланди) вже втретє проводивЧемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Перші два, були організовані у 1990 та 1999 році.
З кожним разом змагання стають все цікавішими для простого глядача. Сучасне технічне оснащення спортивного центру «Papendal» зробили своє.
Спортсмени з 50-ти країн у кількості 600 учасників на протязі шести днів вели цікаву і безкомпромісну боротьбу. Фінальні протистояння у залі на 1000 глядацьких місць, з 25-а телекамерами, великими проекціонними екранами – було просто вражаючим видовищем для популяризації стрілецького спорту, яке можна було спостерігати і в он-лайн трансляції.
В останній день змагань, відстояла свій титул кращої стрільчині в Європі у пневматичній вправі – Костевич Олена. З кваліфікацією 386 очок , у фінальній серії Олена впевнено здобула золоту медаль з результатом 202,9 очок.
З львівських спортсменів бронзову нагороду в командній першості виборола Конарєва Поліна. Коростильов Павло в командній боротьбі разом з киянином Банькіним В. та Омельчуком О. з Рівного стали п`ятими.
В останній день змагань ми всі очикували виступу чоловічої гвинтівки, та нашому представнику ШВСМ Царькову Олегу не вистачило 1,3 очка для того, щоб зачепитися за фінал.
В нього 16 особисте місце та разом з невдалим виступом Галкіна Олександра, вони в команді лише 13-ті.