З 2 по 8 березня проходив Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї

З 2 по 8 березня місто Арнхем (Нідерланди) вже втретє проводивЧемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Перші два, були організовані у 1990 та 1999 році.
З кожним разом змагання стають все цікавішими для простого глядача. Сучасне технічне оснащення спортивного центру «Papendal» зробили своє.
Спортсмени з 50-ти країн у кількості 600 учасників на протязі шести днів вели цікаву і безкомпромісну боротьбу. Фінальні протистояння у залі на 1000 глядацьких місць, з 25-а телекамерами, великими проекціонними екранами – було просто вражаючим видовищем для популяризації стрілецького спорту, яке можна було спостерігати і в он-лайн трансляції.
В останній день змагань, відстояла свій титул кращої стрільчині в Європі у пневматичній вправі – Костевич Олена. З кваліфікацією 386 очок , у фінальній серії Олена впевнено здобула золоту медаль з результатом 202,9 очок.
З львівських спортсменів бронзову нагороду в командній першості виборола Конарєва Поліна. Коростильов Павло в командній боротьбі разом з киянином Банькіним В. та Омельчуком О. з Рівного стали п`ятими.
В останній день змагань ми всі очикували виступу чоловічої гвинтівки, та нашому представнику ШВСМ Царькову Олегу не вистачило 1,3 очка для того, щоб зачепитися за фінал.
В нього 16 особисте місце та разом з невдалим виступом Галкіна Олександра, вони в команді лише 13-ті.