Уславлену львівську фехтувальницю Яну Шемякіну нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня

Президент України Петро Порошенко нагородив знамениту львівську фехтувальницю Яну Шемякіну орденом «За заслуги» ІІ ступеня.
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння Українському народові Президент України Петро Порошенко нагородив знамениту вихованкульвіської школи фехтування, олімпійську чемпіонку Лондона-2012 з фехтування на шпагах, чемпіонку і дворазову призерку чемпіонату Європи, бронзову призерку чемпіонату світу Яну Шемякіну орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Вітаємо з днем народження Климчука Петра Васильовича

Колектив вітає директора школи вищої спортивної майстерності з днем народження.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

У Санкт – Петербурзі завершився Кубок світу з жіночої боротьби

У першому колі з російськими суперницями перемогу на Кубку світу здобули Оксана Гергель (60 кг), Юлія Ткач-Остапчук (63 кг), і Алла Черкасова (69 кг).
У другому раунді, де українки зустрілися з командою Швеції – перемогу здобули Ольга Шнайдер (48 кг), Оксана Гергель (60 кг), Юлія Остапчук (63 кг) і вирішальною стала перемога Алли Черкасової ( 69 кг).
У третьому колі Оксана Гергель (60 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (63 кг) виграли у своїх монгольських суперниць! Але в цілому наша команда поступилася Монголії з рахунком 6: 2.
На другий день наша команда зустрілась з командою Азербайджану в боротьбі за 5 місце. Тетяна Омельченко (58 кг), Оксана Гергель (60 кг), Юлія Остапчук (63 кг) Алла Черкасова (69 кг) – виграли свої сутички з суперницями з Азербайджану! Таким чином рахунок 4: 4, і українській команді не вистачило 1 балу (рахунок 16:15), щоб зайняти 5 місце. Підсумок – Україна – шоста на Кубку світу!
Варто відзначити блискучі виступи Оксани Гергель та Юлії Ткач-Остапчук, котрі здобули перемоги у ВСІХ своїх сутичках!!!