У Львові стартує фехтувальний турнір ХІІ літньої Універсіади України

У середу, 25-го березня, в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17) стартує фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року.
Як розповів головний суддя змагань, завідувач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК доцент Василь Бусол, найкращі мушкетери-студенти українських вишів упродовж шести днів розіграють 12 комплектів медалей – в особистих та командних змаганнях з фехтування на шаблях, рапірах і шпагах серед жінок та чоловіків.
На фехтувальних доріжках боротьбу за нагороди вестимуть студентські збірні восьми областей та міста Києва. До змагань допускаються студенти і аспіранти вищих навчальних закладів України, вік яких не перевищує 27-ми років.
За результатами змагань у столиці Галичини буде сформовано студентську збірну України, яка з 3-го по 14-е липня у південнокорейському місті Гуанджу захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на ХХVІІІ літній Всесвітній Універсіаді-2015.
Програма ХІІ літньої Універсіади України

Фехтування. Львів. 25 – 30 березня
Універсальний манеж СК ЛДУФК
25 березня (середа)

10:00 – Церемонія офіційного відкриття змагань
10:30 – Шабля (чоловіки). Особиста першість
10:30 – Шабля (жінки). Особиста першість

26 березня (четвер)

10:00 – Рапіра (жінки). Особиста першість
10:00 – Шабля (чоловіки). Командна першість
10:00 – Шабля (жінки). Командна першість

27 березня (п’ятниця)

10:00 – Рапіра (чоловіки). Особиста першість
10:00 – Рапіра (жінки). Командна першість

28 березня (субота)
10:00 – Шпага (жінки). Особиста першість
10:00 – Рапіра (чоловіки). Командна першість

29 березня (неділя)

10:00 – Шпага (чоловіки). Особиста першість
10:00 – Шпага (жінки). Командна першість

26 березня (четвер)

10:00 – Шпага (чоловіки). Командна першість
14:00 – Церемонія офіційного закриття змагань

За матеріалами: galsports.com

Збірна команда України зі стрільби кульової з 19 по 22 березня прийняла участь зразу у двох міжнародних щорічних змаганнях.

Збірна команда України зі стрільби кульової з 19 по 22 березня прийняла участь зразу у двох міжнародних щорічних змаганнях. До Дортмунда відправилось 5-ть учнів нашої школи: змс Леськів Леся, мсмк Царьков Олег, мсмк Галкін Олександр, мсмк Коростильова Юлія та мс Бондарук Анастасія. Цей міжнародний захід зібрав більше ніж 500 учасників команд різних континентів. Тільки понад 100 учасників на вправах зі стрільби з гвинтівки. Пістолетний турнір у Вроцлаві заманив 45 прихильників швидкісної стрільби з пістолета. Тут змагалися наші вихованці: змс Бондарук Роман та мс Пастернак Володимир.
Єдина нагорода підкорилася мсмк Царькову Олегу у стрільбі з пневматичної гвинтівки з результатом кваліфікації 624,7 очка після фіналу – бронзовий призер. Найближчими до медалей були : мсмк Коростильова Юлія у вправі
ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолета) увійшла до фіналу з першим результатом кваліфікації -388 очок, після фіналу – четверта. Бондарук Анастасія в цій вправі – восьма. Друга вправа МП-5 нашим дівчатам теж підкорилася з потраплянням до фіналу: Юлія – п`ята, Анастасія – восьма. Леськів Леся та Галкін Олександр не склали на цьому міжнародному старті гідної конкуренції суперникам.
У Вроцлаві, вправу МП-8 учасники змагань стріляли у два старти. В першому старті з результатом 580 очок змс Бондарук Роман потрапив до фіналу та залишився четвертим. У другому старті Роман – дев`ятий, а от мс Пастернаку Володимиру на цих змаганнях підкорилося виконання відбіркового нормативу на участь до чемпіонату Європи, його кваліфікація – 578 очок і 10-е особисте місце.