Збірна команда України зі стрільби кульової з 19 по 22 березня прийняла участь зразу у двох міжнародних щорічних змаганнях.

Збірна команда України зі стрільби кульової з 19 по 22 березня прийняла участь зразу у двох міжнародних щорічних змаганнях. До Дортмунда відправилось 5-ть учнів нашої школи: змс Леськів Леся, мсмк Царьков Олег, мсмк Галкін Олександр, мсмк Коростильова Юлія та мс Бондарук Анастасія. Цей міжнародний захід зібрав більше ніж 500 учасників команд різних континентів. Тільки понад 100 учасників на вправах зі стрільби з гвинтівки. Пістолетний турнір у Вроцлаві заманив 45 прихильників швидкісної стрільби з пістолета. Тут змагалися наші вихованці: змс Бондарук Роман та мс Пастернак Володимир.
Єдина нагорода підкорилася мсмк Царькову Олегу у стрільбі з пневматичної гвинтівки з результатом кваліфікації 624,7 очка після фіналу – бронзовий призер. Найближчими до медалей були : мсмк Коростильова Юлія у вправі
ПП-2 (стрільба з пневматичного пістолета) увійшла до фіналу з першим результатом кваліфікації -388 очок, після фіналу – четверта. Бондарук Анастасія в цій вправі – восьма. Друга вправа МП-5 нашим дівчатам теж підкорилася з потраплянням до фіналу: Юлія – п`ята, Анастасія – восьма. Леськів Леся та Галкін Олександр не склали на цьому міжнародному старті гідної конкуренції суперникам.
У Вроцлаві, вправу МП-8 учасники змагань стріляли у два старти. В першому старті з результатом 580 очок змс Бондарук Роман потрапив до фіналу та залишився четвертим. У другому старті Роман – дев`ятий, а от мс Пастернаку Володимиру на цих змаганнях підкорилося виконання відбіркового нормативу на участь до чемпіонату Європи, його кваліфікація – 578 очок і 10-е особисте місце.