Стартував етап Кубка світу зі стрільби кульової в корейському місті Чангвон.

Більш ніж 570 спортсменів з 68 країн світу змагалися за 24 олімпійські ліцензії у 10-и вправах (стрільби з гвинтівки та пістолета).
На відкритті змагань, президент Оргкомітету та Корейської федерації стрільби г-н Кім Юнг, сказав: «Я сподіваюсь, що цей Кубок світу перетвориться у незабутнє спортивне свято для спортсменів світового класу». З 1987 року у Кореї було проведено 14-ть Кубків світу і в 6-й раз у Чангвоні. Встановлено навий рекорд за кількістю учасників таких змагань, що свідчить про подальший розвиток стрілецького спорту у світі.
З 13 по 14 квітня у боротьбу за олімпійську ліцензію на Ріо-2016 у вправі МП-8 (стрільба зі швидкострільного пістолета) долучився учень ШВСМ змс Бондарук Роман. У запеклій фінальній боротьбі Роману невистачило у 5-й серії двох влучань і він залишається п`ятим. Дві ліцензії, які розігрувались у цій вправі, дісталися переможцю з Франції QUIQUAMPOIX Jean та, посівшому третю сходинку п`єдесталу, корейцю SONG Jong Ho. Друге місце у представника Німеччини GEIS Oliver, який вже має в цій вправі особисту ліцензію на Олімпійські Ігри-2016р. Разом з Романом, у ці дні будуть змагатися ще п`ять українських стрільців. Львів`янин змс Коростильов Павло у вправі ПП-3 (стрільби з пневматичного пістолета) посів 16-те місце. Вболіваємо за наших.