Розпочався третій етап Кубка світу зі стрільби кульової у німецькому місті Мюнхен

Змагання відбудуться на стрільбищі, яке було збудоване для Олімпійських Ігор 1972 року. За час існування стрільбище «бачило» 25 етапів Кубків Світу і у вересні цього року ще раз найсильніші стрільці знову завітають до Мюнхена на фінал цьогорічного Кубка Світу. Рекордна кількість учасників – 901 спортсмен з 87 країн світу приймуть участь у розіграші 24 олімпійських ліцензій у 10-и вправах (стрільби з гвинтівки та пістолета). Прогнозується запекла боротьба на цьому спортивному форумі, де з 27 травня по 01 червня можна буде вболівати усім заохоченим глядачам в усьому світі фінальні баталії у прямому ефірі через Інтернет на сайті ISSF: http://www.issf-sports.org//
Перший день змагань приніс нам довгоочікуваний результат мсмк Царькова Олега, який у вправі ГП-6 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. пройшов у фінал з результатом 630,8 очок, повторивши рекорд України цього року, який він продемонстрував на Зимовому Чемпіонаті України в приміщені. Цей результат кваліфікації Олега лише на 2,7 очок поступається рекорду світу. Прямий репортаж з Мюнхена із залу фінальних стрільб об 14.30. за київським часом. Вболіваємо за наших.

P.S.: Вітаємо шанувальників стрільби кульової Львівщини – Олег Царьков у фіналі виборов бронзову нагороду і ліцензію на Олімпійські Ігри у Ріо-де-Жанейро 2016 року. Учасники цього фіналу з Росії, Китаю та Білорусі на цій вправі вже мали ліцензії, тому ще дві квоти отримали Bindra A. з Індії та Pletikosic S. із Сербії.

Представниці жіночої статі з цього виду зброї сьогодні виступили невдало : мсмк Кальниш Н. – 33-я, а змс Леськів Леся – 94-е особисте місце.

26 травня 2015 року відбулось засідання тренерської рада школи вищої спортивної майстерності

26 травня 2015 року відбулось засідання тренерської рада школи вищої спортивної майстерності, на якому одним з основних питань було обговорення правил техніки безпеки спортсменів під час проведення навчально – тренувального процесу.
З метою профілактики травматизму під час навчально-тренувальних занять проводяться наступні заходи:
– інструктажі з правил техніки безпеки ;
– тематичні бесіди;
У спортивних залах де проводяться навчально-тренувальні заняття є: інструкції з правил техніки безпеки для тренерів – викладачів та спортсменів, а також наочні посібники надання першої долікарської допомоги потерпілому.
Перед початком навчального року у кожному відділенні тренерами проводиться інструктаж з правил техніки безпеки.
Перед кожним тренуванням проводиться короткий інструктаж з правил техніки безпеки зі спортсменами.
При проведенні змагань обласного та Всеукраїнського рівня представником команди проводиться інструктаж з правил техніки безпеки, де спортсмени розписуються в даному інструктажі.
Протягом року лікарем або медсестрою спортивної базаи ведеться журнал обліку нещасних випадків ( травм ) зі спортсменами під час навчально-тренувального процесу.
Адміністрацією школи проводиться оперативний, періодичний та підсумковий контроль з питань виконання правил техніки безпеки під час проведення навчально-тренувального процесу.

Завершився Гран Прі 2015 з фехтування в Ріо де Жанейро

22-24 травня у Ріо де Жанейро 190 чоловіків і 164 жінки боролися за нагороди фінального Гран Прі сезону 2014-2015.
Нечисленним було представництво України у жіночому турнірі тут змагалися три наші спортсменки Яна Шемякіна, Олена Кривицька й Анфіса Почкалова.
Першою з боротьби вибула Почкалова, яка у 1/64 фіналу одним уколом поступилася словацькій спортсменці Дагмар Кіпаловій (12:13). А далі склали зброю й Шемякіна із Кривицькою. У 1/32 фіналу Яна програла німкені Імке Дупліцер (10:15), а Олена – кореянці Інжейонг Чой (12:15).

В Дуйсбургу завершився другий етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное сезону 2015 року.

Успішно стартували українські веслувальники в перший день фіналів. Срібні нагороди здобула каное-четвірка в складі Дениса Камерілова, Віталія Вергелеса, Едуарда Шеметила та Володимира Бородулька на дистанції 1000 м.
Ще одну срібну нагороду здобула каное-четвірка на 200 м, в якій Юрій Чебан склав компанію Віталію Вергелесу, Денису Камерілову та Едуарду Шеметило.
Завершили німецький етап Кубка світу старти на 5000 м, де Володимир Бородулько завершив дистанцію 11-им.

Незабаром розпочнуться І-і Європейські Ігри.

І Європейські Ігри 12-28.06.2015р. Баку, Азербайджан.
Кількісний склад для стрільби кульової та стендової складає 335 учасників з 48 країн європейського континенту. 203 чоловіка та 132 жінки будуть змагатися у 15-и індивідуальних та 4-х змішаних командних вправах (у стрільбі кульовій відповідно у 10-ти та 2-х вправах). На кожній олімпійській вправі спортсмени можуть виграти одну ліцензію на участь у XXXI Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро 2016 року. На участь у І-х Європейських Іграх до складу збірної команди України зі стрільби кульової потрапило три вихованця Львівської ШВСМ:
1. змс Бондарук Роман (Динамо) – на вправу МП-8 (заявлено 21 учасник);
2. мсмк Царьков Олег (ЗСУ) – на вправу ГП-6 (заявлено 35 учасників);
3. змс Леськів Леся (ЗСУ) – на вправу МГ-5 (заявлено 34 учасниці).
Від Львівського УФК:
4. змс Коростильов Павло (ЗСУ) – на вправу ПП-3 та МП-6 (заявлено відповідно 33 та 30 учасників);
5. мсмк Конарєва Поліна (ЗСУ – Динамо) (Дніпропетровська-Львівська обл.) – на вправу ПП-2 (заявлено 36 учасниць).
Решта від регіонів України:
6. змс Кальниш Н. (Дніпропетровська-Львівська обл.) (ЗСУ – Україна) – на вправу МГ-5 (заявлено 34 учасниці).
7. змс Костевич Олена (Чернігівська обл.).
8. мсмк Омельчук Олег (Рівненська обл.).
9. мсмк Кушніров Денис (Дніпропетровська обл.).
10. мсмк Куліш Сергій (Черкаська обл. – м. Київ).
11. змс Сухоруков Юрій (Донецька-Полтавська обл.).
12. мсмк Голубченко Ольга (Дніпропетровська обл.)

Львів’янин Андрій Куценко – “бронзовий” призер міжнародних змагань з велоспорту на треку “Гран Прі Мінська”

18 – 20 травня 2015 року в столиці Білорусі відбулися представницькі міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку «Гран Прі Мінська».
У складі збірної команди України успішно виступив представник Львівщина Андрій Куценко, який здобув бронзову нагороду в гонці на 1 км, продемонструвавши час 1:04.758.
Участь у цих змаганнях, окрім збірної України, взяли кращі велосипедисти з Фінляндії, Росії, Латвії, Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Чехії, Польщі, Угорщини, Азербайджану.
Серед жінок представниця Львівщини Тетяна Клімченко посіла 7 місце в категорії омніум.
Вітаємо Андрія Куценка та його тренера Євгена Болібруха.

Збірна України з боксу – краща команда Європи!

На рингах на навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові змагалося 213 юних боксерів з 27 країн Європи. У 13 вагових категоріях проведено 200 двобоїв (з тривалістю у 3 раунди по 2 хвилини, з відпочинком 1 хвилина між раундом), які й визначили кращих боксерів-юніорів континенту.
Тріумфальним виявився фінальний день змагань для збірної України, адже за попередніми поєдинками семеро українських боксерів увійшли до фіналу чемпіонату. У фіналі молоді українські боксери зуміли вибороти у важких та яскравих двобоях 4 золоті та 3 срібні нагороди! Саме цей успіх забезпечив збірній команді України перше місце у загальнокомандному медальному заліку.
Друге місце в командному заліку здобули боксери Азербайджану, в активі яких 6 медалей (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові). Третє місце посіла в команда Туреччини – 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).
Титул чемпіона Європи 2015 року з боксу серед юніорів у складі української дружини вибороли:
48 кг. Артем Дем’яненко – КМС, Донецька обл.
50 кг. Андрій Матяш – КМС, Херсонська обл.
70 кг. Іван Папакін – КМС, Київська обл.
80 кг. Аркадій Карцан – КМС, Хмельницька обл.

Срібні нагороди чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2015 року з української дружини вибороли:

54 кг. Іван Козяр – КМС, Вінницька обл.
63 кг. Артем Лапін – КМС, Донецька обл.
+ 80 кг. Олександр Гриців – КМС, Львівська обл.
Вітаємо Українську збірну команду з яскравою перемогою у Львові!

Завершився другий етап Кубка світу зі стрільби кульової

Завершився другий етап Кубка світу зі стрільби кульової , якій відбувся у американському місті Форт-Беніні з 11 по 19 травня. Змс Омельчук Олег з Рівного у вправі ПП-3 виборов для збірної команди України зі стрільби кульової третю ліцензію на Олімпіаду – 2016р.
Також, відчайдушно боровся за олімпійську ліцензію у вправі МП-8 (стрільба зі швидкострільного пістолета) львів`янин змс Бондарук Роман та знову, як і на першому етапі в Кореї – залишився п`ятим. А отримали ліцензії у цій вправі стрільці з Куби та Німеччини, які відповідно посіли друге та третє місця.
Мсмк Коростильова Юлія у вправі ПП-2 з результатом 380 очок – тридцята, та потрапити до фіналу, щоб поборотися за жіночу пістолетну ліцензію, невистачило лише 4очка. У вправі МП-5 посіла 47 місце.
Мсмк Царьков Олег виступив виступав у своїй вправі ГП-6 та з результатом кваліфікації 620,9 – 41-й.

06 травня розпочавсься міжнародний турнір зі стрільби кульової

У чеському місті Пльзені, 06 травня розпочавсься «46-й Гран-Прі Визволення Пльзеня-2015» міжнародний турнір зі стрільби кульової. Цей щорічний захід збирає велику кількість стрільців, які хочуть перевірити свій стан підготовки перед основними стартами року. Українська команда представлена 19-а спортсменами з різних регіонів країни. Львівська ШВСМ представлена наступними стрільцями: змс Петрів Олександр, змс Леськів Леся, мсмк Галкін Олександр, мс Бондарук Анастасія та мс Пастернак Володимир.
Вдало розпочав свій виступ 25-річний Пастернак Володимир, якій у вправі МП-10 з результатом 568 очок посів першу сходинку п`єдесталу, Петрів Олександр – 11-й.
Командою наші вихованці у цій вправі – другі. Змагання продовжаться до 11 травня.

У Львові завершився Літній чемпіонат України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї.

11 травня 2015 року у стрілецько-спортивному комплексі НСБ ЛВС МО України у місті Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Літнього чемпіонату України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї. Для боротьби за звання чемпіона країни на Львівщину прибуло 280 учасників з 15 областей (в т.ч. представники Донеччини) та м. Києва. Львівська, Дніпропетровська, Вінницька та команда м. Києва були представлені двома колективами. Загальнокомандну першість виборола Львівська обл.-1, набравши 1975 балів, другими з сумою 1674 бала – Дніпропетровська обл.-1 та третє місце виборола команда Вінниччини -1.
Львівщина виступала на цих змаганнях без 3-х основних стрільців, які в ці дні приймають участь у черговому етапі Кубка Світу зі стрільби кульової у м. Форт-Бенін (США): змс Бондарук Роман, мсмк Царьков Олег та мсмк Коростильова Юлія.
Вагомий внесок у перемогу на чемпіонаті України зробили вихованці Львівської ШВСМ:
змс Петрів Олександр: у вправі ПП-3 1-е ком. місце, у вправі МП-8 3-е особ. та 1-е ком. м.,у вправі МП-10 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі РП-5 3-е особ. місце.
мс Пастернак Володимир: у вправі МП-8 1-е особ. та 1-е ком. м., у вправі ПП-3 та МП-10 1-е ком. місця.
змс Леськів Леся: у вправі МГ-5 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
мсмк Чулик Юлія: у вправі МГ-5 та МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
Срібними призерками у командній боротьбі у вправі МП-5 стали: мсмк Болонна Ольга, мс Бондарук Анастасія та мс Буряк Христина.
Бронзову нагороду в команді у своєму активі має мсмк Галкін Олександр у вправі МГ-6.
16 травня змагання закінчились і кращі стрільці збірної команди України вирушили на НТЗ готуватися до наступного етапу Кубка Світу у більш сучасно обладнаний стрілецькій комплекс м. Вроцлава (Польща). Від Львова поїхали наступні спортсмени: змс Леськів Леся, мс Пастернак Володимир, мсмк Галкін Олександр. Долучаться до них – змс Бондарук Роман, мсмк Коростильова Юлія та мсмк Царьков Олег після повернення з США. Нагадаємо, що у стрільбі кульовій поки що дві ліцензії на Ріо-2016.