Впродовж 26-30 квітня 2015р. проходив командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл та шкіл вищої спортивної майстерності.

Місто Нова Каховка приймало командний чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл та шкіл вищої спортивної майстерності.
Серед чоловіків абсолютним переможцем чемпіонату став Маркіян Івашко. Маркіян переміг як в особистій першості, так і привів до командної перемоги Львівську ШВСМ.
Михайло Маликк посів 9 місце. Георгій Іваницький посів
Серед жінок перемогу святкувала господарка змагань Анастасія Павлова, яка у фіналі здолала чернівчанку Лідію Січенікову 6:2. На третьому місці Катерина Палеха . У поєдинку за “бронзу” Катерина перемогла Соломію Гнип. Соломія посіла четверте місце, а у турнірі змішаних команд, де разом з Сергієм Макаревичем посіла ІІІ місце.
Катерина Соколенко – сьома, Соломія Трапезнікова – дев’ята.
У командних змаганнях Катерина Палеха у складі Львівської ШВСМ срібна медалістка, Гнип і Трапезнікова, які представляли КДЮСШ СКА, на 5 місці.