06 травня розпочавсься міжнародний турнір зі стрільби кульової

У чеському місті Пльзені, 06 травня розпочавсься «46-й Гран-Прі Визволення Пльзеня-2015» міжнародний турнір зі стрільби кульової. Цей щорічний захід збирає велику кількість стрільців, які хочуть перевірити свій стан підготовки перед основними стартами року. Українська команда представлена 19-а спортсменами з різних регіонів країни. Львівська ШВСМ представлена наступними стрільцями: змс Петрів Олександр, змс Леськів Леся, мсмк Галкін Олександр, мс Бондарук Анастасія та мс Пастернак Володимир.
Вдало розпочав свій виступ 25-річний Пастернак Володимир, якій у вправі МП-10 з результатом 568 очок посів першу сходинку п`єдесталу, Петрів Олександр – 11-й.
Командою наші вихованці у цій вправі – другі. Змагання продовжаться до 11 травня.

У Львові завершився Літній чемпіонат України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї.

11 травня 2015 року у стрілецько-спортивному комплексі НСБ ЛВС МО України у місті Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Літнього чемпіонату України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї. Для боротьби за звання чемпіона країни на Львівщину прибуло 280 учасників з 15 областей (в т.ч. представники Донеччини) та м. Києва. Львівська, Дніпропетровська, Вінницька та команда м. Києва були представлені двома колективами. Загальнокомандну першість виборола Львівська обл.-1, набравши 1975 балів, другими з сумою 1674 бала – Дніпропетровська обл.-1 та третє місце виборола команда Вінниччини -1.
Львівщина виступала на цих змаганнях без 3-х основних стрільців, які в ці дні приймають участь у черговому етапі Кубка Світу зі стрільби кульової у м. Форт-Бенін (США): змс Бондарук Роман, мсмк Царьков Олег та мсмк Коростильова Юлія.
Вагомий внесок у перемогу на чемпіонаті України зробили вихованці Львівської ШВСМ:
змс Петрів Олександр: у вправі ПП-3 1-е ком. місце, у вправі МП-8 3-е особ. та 1-е ком. м.,у вправі МП-10 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі РП-5 3-е особ. місце.
мс Пастернак Володимир: у вправі МП-8 1-е особ. та 1-е ком. м., у вправі ПП-3 та МП-10 1-е ком. місця.
змс Леськів Леся: у вправі МГ-5 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
мсмк Чулик Юлія: у вправі МГ-5 та МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
Срібними призерками у командній боротьбі у вправі МП-5 стали: мсмк Болонна Ольга, мс Бондарук Анастасія та мс Буряк Христина.
Бронзову нагороду в команді у своєму активі має мсмк Галкін Олександр у вправі МГ-6.
16 травня змагання закінчились і кращі стрільці збірної команди України вирушили на НТЗ готуватися до наступного етапу Кубка Світу у більш сучасно обладнаний стрілецькій комплекс м. Вроцлава (Польща). Від Львова поїхали наступні спортсмени: змс Леськів Леся, мс Пастернак Володимир, мсмк Галкін Олександр. Долучаться до них – змс Бондарук Роман, мсмк Коростильова Юлія та мсмк Царьков Олег після повернення з США. Нагадаємо, що у стрільбі кульовій поки що дві ліцензії на Ріо-2016.

Львів’янин Олександр Гриців захищатиме честь України на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів

Представник львівської школи вищої спортивної майстерності Олександр Гриців виборов право участі у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів. Юний боксер виступатиме у ваговій категорії +80 кілограмів.
До слова, у серпні 2013 року Олександр Гриців у ваговій категорії +76 кг завоював “золото” на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів у Ірландії.
Зараз Олександр Гриців навчається у середній загальноосвітній школі Львова № 96. Боксом займається з 2009-го року у КДЮСШ “Атлет” (ФСТ “Динамо”).
За свою спортивну кар’єру провів 73 поєдинки, з яких 65 завершив на свою користь. Із 2015 року зарахований до основного складу відділення боксу Львівської школи вищої спортивної майстерності. У вільний час від тренувань захоплюється грою у футбол. Спортивна мета – стати переможцем Олімпійських ігор.
Загалом честь збірної України захищатимуть 13 спортсменів під керівництвом тренерів Олега Никодимовича Малованюка (старший тренер) із Чернівців та Ігоря Вікторовича Пруднікова з Херсона.
Нагадаємо, чемпіонат Європи з боксу серед юніорів відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC) у Львові триватиме з 15 до 24 травня. Урочисте відкриття змагань відбулось у суботу, 16 травня, о 17:00 на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (СКА, вул. Клепарівська, 39а)

Львівська школа вищої спортивної майстерності серед кращих в Україні!

Міністерство молоді та спорту України підвело підсумки діяльності шкіл вищої спортивної майстерності у 2014 році. За інформацією департаменту олімпійського спорту упродовж 2014рокувУкраїні працювало 33 школи вищої спортивної майстерності, з яких 2 державних, 3 школи центральних рад ФСТ і 28 віднесені до сфери управління структурних підрозділів з фізичної культури та спорту місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. У цих закладах культивується 50 олімпійських видів спорту й підвищують свою спортивну майстерність 3 881 спортсмен постійного та 4 540 спортсменів перемінного складу.
За підсумками діяльності у 2014 році встановлено рейтинг ШВСМ, згідно з яким перше місце посіла Харківська обласна школа (629 спортсменів, 28 відділень, 114161,25 очок), друге місце – Дніпропетровська (418 спортсменів, 18 відділень, 103708, 75 очок), третє – Львівська (234 спортсмени, 14 відділень, 72015, 7 очок).
Минулого 2014 року в Львівській школі вищої спортивної майстерності підготовано 16 майстрів спорту України, 3 майстри спорту України міжнародного класу; 62 спортсмени увійшли до основного складу національних збірних команди з видів спорту.
Вітаємо колектив Львівської ШВСМ з заслуженим результатом!