У Львові завершився Літній чемпіонат України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї.

11 травня 2015 року у стрілецько-спортивному комплексі НСБ ЛВС МО України у місті Львові відбулася урочиста церемонія відкриття Літнього чемпіонату України з малокаліберної зброї та командний у вправах з пневматичної зброї. Для боротьби за звання чемпіона країни на Львівщину прибуло 280 учасників з 15 областей (в т.ч. представники Донеччини) та м. Києва. Львівська, Дніпропетровська, Вінницька та команда м. Києва були представлені двома колективами. Загальнокомандну першість виборола Львівська обл.-1, набравши 1975 балів, другими з сумою 1674 бала – Дніпропетровська обл.-1 та третє місце виборола команда Вінниччини -1.
Львівщина виступала на цих змаганнях без 3-х основних стрільців, які в ці дні приймають участь у черговому етапі Кубка Світу зі стрільби кульової у м. Форт-Бенін (США): змс Бондарук Роман, мсмк Царьков Олег та мсмк Коростильова Юлія.
Вагомий внесок у перемогу на чемпіонаті України зробили вихованці Львівської ШВСМ:
змс Петрів Олександр: у вправі ПП-3 1-е ком. місце, у вправі МП-8 3-е особ. та 1-е ком. м.,у вправі МП-10 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі РП-5 3-е особ. місце.
мс Пастернак Володимир: у вправі МП-8 1-е особ. та 1-е ком. м., у вправі ПП-3 та МП-10 1-е ком. місця.
змс Леськів Леся: у вправі МГ-5 2-е особ. та 1-е ком. м., у вправі МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
мсмк Чулик Юлія: у вправі МГ-5 та МГ-9 1-е ком. м., у вправі ГП-4 2-е ком. місце.
Срібними призерками у командній боротьбі у вправі МП-5 стали: мсмк Болонна Ольга, мс Бондарук Анастасія та мс Буряк Христина.
Бронзову нагороду в команді у своєму активі має мсмк Галкін Олександр у вправі МГ-6.
16 травня змагання закінчились і кращі стрільці збірної команди України вирушили на НТЗ готуватися до наступного етапу Кубка Світу у більш сучасно обладнаний стрілецькій комплекс м. Вроцлава (Польща). Від Львова поїхали наступні спортсмени: змс Леськів Леся, мс Пастернак Володимир, мсмк Галкін Олександр. Долучаться до них – змс Бондарук Роман, мсмк Коростильова Юлія та мсмк Царьков Олег після повернення з США. Нагадаємо, що у стрільбі кульовій поки що дві ліцензії на Ріо-2016.