Львів’янин Олександр Гриців захищатиме честь України на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів

Представник львівської школи вищої спортивної майстерності Олександр Гриців виборов право участі у складі збірної команди України на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів. Юний боксер виступатиме у ваговій категорії +80 кілограмів.
До слова, у серпні 2013 року Олександр Гриців у ваговій категорії +76 кг завоював “золото” на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів у Ірландії.
Зараз Олександр Гриців навчається у середній загальноосвітній школі Львова № 96. Боксом займається з 2009-го року у КДЮСШ “Атлет” (ФСТ “Динамо”).
За свою спортивну кар’єру провів 73 поєдинки, з яких 65 завершив на свою користь. Із 2015 року зарахований до основного складу відділення боксу Львівської школи вищої спортивної майстерності. У вільний час від тренувань захоплюється грою у футбол. Спортивна мета – стати переможцем Олімпійських ігор.
Загалом честь збірної України захищатимуть 13 спортсменів під керівництвом тренерів Олега Никодимовича Малованюка (старший тренер) із Чернівців та Ігоря Вікторовича Пруднікова з Херсона.
Нагадаємо, чемпіонат Європи з боксу серед юніорів відповідно до плану заходів Європейської боксерської конфедерації (EUBC) у Львові триватиме з 15 до 24 травня. Урочисте відкриття змагань відбулось у суботу, 16 травня, о 17:00 на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (СКА, вул. Клепарівська, 39а)