Львів’янин Андрій Куценко – “бронзовий” призер міжнародних змагань з велоспорту на треку “Гран Прі Мінська”

18 – 20 травня 2015 року в столиці Білорусі відбулися представницькі міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку «Гран Прі Мінська».
У складі збірної команди України успішно виступив представник Львівщина Андрій Куценко, який здобув бронзову нагороду в гонці на 1 км, продемонструвавши час 1:04.758.
Участь у цих змаганнях, окрім збірної України, взяли кращі велосипедисти з Фінляндії, Росії, Латвії, Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Чехії, Польщі, Угорщини, Азербайджану.
Серед жінок представниця Львівщини Тетяна Клімченко посіла 7 місце в категорії омніум.
Вітаємо Андрія Куценка та його тренера Євгена Болібруха.

Збірна України з боксу – краща команда Європи!

На рингах на навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові змагалося 213 юних боксерів з 27 країн Європи. У 13 вагових категоріях проведено 200 двобоїв (з тривалістю у 3 раунди по 2 хвилини, з відпочинком 1 хвилина між раундом), які й визначили кращих боксерів-юніорів континенту.
Тріумфальним виявився фінальний день змагань для збірної України, адже за попередніми поєдинками семеро українських боксерів увійшли до фіналу чемпіонату. У фіналі молоді українські боксери зуміли вибороти у важких та яскравих двобоях 4 золоті та 3 срібні нагороди! Саме цей успіх забезпечив збірній команді України перше місце у загальнокомандному медальному заліку.
Друге місце в командному заліку здобули боксери Азербайджану, в активі яких 6 медалей (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові). Третє місце посіла в команда Туреччини – 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові).
Титул чемпіона Європи 2015 року з боксу серед юніорів у складі української дружини вибороли:
48 кг. Артем Дем’яненко – КМС, Донецька обл.
50 кг. Андрій Матяш – КМС, Херсонська обл.
70 кг. Іван Папакін – КМС, Київська обл.
80 кг. Аркадій Карцан – КМС, Хмельницька обл.

Срібні нагороди чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2015 року з української дружини вибороли:

54 кг. Іван Козяр – КМС, Вінницька обл.
63 кг. Артем Лапін – КМС, Донецька обл.
+ 80 кг. Олександр Гриців – КМС, Львівська обл.
Вітаємо Українську збірну команду з яскравою перемогою у Львові!