26 травня 2015 року відбулось засідання тренерської рада школи вищої спортивної майстерності

26 травня 2015 року відбулось засідання тренерської рада школи вищої спортивної майстерності, на якому одним з основних питань було обговорення правил техніки безпеки спортсменів під час проведення навчально – тренувального процесу.
З метою профілактики травматизму під час навчально-тренувальних занять проводяться наступні заходи:
– інструктажі з правил техніки безпеки ;
– тематичні бесіди;
У спортивних залах де проводяться навчально-тренувальні заняття є: інструкції з правил техніки безпеки для тренерів – викладачів та спортсменів, а також наочні посібники надання першої долікарської допомоги потерпілому.
Перед початком навчального року у кожному відділенні тренерами проводиться інструктаж з правил техніки безпеки.
Перед кожним тренуванням проводиться короткий інструктаж з правил техніки безпеки зі спортсменами.
При проведенні змагань обласного та Всеукраїнського рівня представником команди проводиться інструктаж з правил техніки безпеки, де спортсмени розписуються в даному інструктажі.
Протягом року лікарем або медсестрою спортивної базаи ведеться журнал обліку нещасних випадків ( травм ) зі спортсменами під час навчально-тренувального процесу.
Адміністрацією школи проводиться оперативний, періодичний та підсумковий контроль з питань виконання правил техніки безпеки під час проведення навчально-тренувального процесу.

Завершився Гран Прі 2015 з фехтування в Ріо де Жанейро

22-24 травня у Ріо де Жанейро 190 чоловіків і 164 жінки боролися за нагороди фінального Гран Прі сезону 2014-2015.
Нечисленним було представництво України у жіночому турнірі тут змагалися три наші спортсменки Яна Шемякіна, Олена Кривицька й Анфіса Почкалова.
Першою з боротьби вибула Почкалова, яка у 1/64 фіналу одним уколом поступилася словацькій спортсменці Дагмар Кіпаловій (12:13). А далі склали зброю й Шемякіна із Кривицькою. У 1/32 фіналу Яна програла німкені Імке Дупліцер (10:15), а Олена – кореянці Інжейонг Чой (12:15).

В Дуйсбургу завершився другий етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное сезону 2015 року.

Успішно стартували українські веслувальники в перший день фіналів. Срібні нагороди здобула каное-четвірка в складі Дениса Камерілова, Віталія Вергелеса, Едуарда Шеметила та Володимира Бородулька на дистанції 1000 м.
Ще одну срібну нагороду здобула каное-четвірка на 200 м, в якій Юрій Чебан склав компанію Віталію Вергелесу, Денису Камерілову та Едуарду Шеметило.
Завершили німецький етап Кубка світу старти на 5000 м, де Володимир Бородулько завершив дистанцію 11-им.