Розпочався третій етап Кубка світу зі стрільби кульової у німецькому місті Мюнхен

Змагання відбудуться на стрільбищі, яке було збудоване для Олімпійських Ігор 1972 року. За час існування стрільбище «бачило» 25 етапів Кубків Світу і у вересні цього року ще раз найсильніші стрільці знову завітають до Мюнхена на фінал цьогорічного Кубка Світу. Рекордна кількість учасників – 901 спортсмен з 87 країн світу приймуть участь у розіграші 24 олімпійських ліцензій у 10-и вправах (стрільби з гвинтівки та пістолета). Прогнозується запекла боротьба на цьому спортивному форумі, де з 27 травня по 01 червня можна буде вболівати усім заохоченим глядачам в усьому світі фінальні баталії у прямому ефірі через Інтернет на сайті ISSF: http://www.issf-sports.org//
Перший день змагань приніс нам довгоочікуваний результат мсмк Царькова Олега, який у вправі ГП-6 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. пройшов у фінал з результатом 630,8 очок, повторивши рекорд України цього року, який він продемонстрував на Зимовому Чемпіонаті України в приміщені. Цей результат кваліфікації Олега лише на 2,7 очок поступається рекорду світу. Прямий репортаж з Мюнхена із залу фінальних стрільб об 14.30. за київським часом. Вболіваємо за наших.

P.S.: Вітаємо шанувальників стрільби кульової Львівщини – Олег Царьков у фіналі виборов бронзову нагороду і ліцензію на Олімпійські Ігри у Ріо-де-Жанейро 2016 року. Учасники цього фіналу з Росії, Китаю та Білорусі на цій вправі вже мали ліцензії, тому ще дві квоти отримали Bindra A. з Індії та Pletikosic S. із Сербії.

Представниці жіночої статі з цього виду зброї сьогодні виступили невдало : мсмк Кальниш Н. – 33-я, а змс Леськів Леся – 94-е особисте місце.