Володимир Гоза срібний призер ЧС серед юніорів з важкої атлетики

Володимир Гоза здобув срібну нагороду в сумі двоборства на чемпіонаті світу серед юніорів, який наразі проходить у польському Вроцлаві. Володимир виступив у ваговій категорії до 94 кг і завершив виступ із результатом у сумі двоборства 366 кг. Також в активі у нашого атлета «золото» в ривку – 173 кг і «срібло» в поштовху – 193 кг.

Вітаємо Володимира і його тренерів з відмінним результатом і бажаємо успіхів на наступних чемпіонатах!

Розпочався Чемпіонат України з олімпійських номерів програми (чоловіки, жінки віком до 23 років, юніори, юніорки) та чемпіонат України з неолімпійських номерів програми (юнаки, дівчата)

10 – 14 червня 2015 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться Чемпіонат України з олімпійських номерів програми (чоловіки, жінки віком до 23 років, юніори, юніорки), чемпіонат України з неолімпійських номерів програми (юнаки, дівчата)
У змаганнях очікується участь близько 200 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представлятимуть збірні команди 10 областей України.
Упродовж 10 – 14 червня змагання розпочинатимуться о 10.00.

Вітаємо Володимира Ярославовича Іванчука з Днем народження!

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає з Днем народження тренера – викладача відділення стрільби кульової Володимира Ярославовича Іванчука.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!