25 серпня 2015р. о 12.00 на засіданні тренерської Ради школи вищої спортивної майстерності відбулася зустріч тренерсько-викладацького складу та адміністрації ШВСМ з воїном АТО

25 серпня 2015р. о 12.00 в рамках виконання плану заходів присвячених відзначенню 24-ї річниці незалежності України в галузі молодіжної політики та спорту, на засіданні тренерської Ради школи вищої спортивної майстерності відбулася зустріч тренерсько-викладацького складу та адміністрації ШВСМ з воїном АТО – старшим навідником гармати 2 С-1 (125 калібру) Назарієм Борщем.
Назарій Миколайович Борщ – народився 1993 року в м.Львові.
Закінчив Львівський коледж будівництва та дизайну. У 2011р. був призваний на строкову службу. У 2014р. призваний на службу в зоні АТО.
З липня по жовтень 2014р. служив під Луганськом старшим навідником гармати 2С-1 у 24-ій бригаді. На даний час працює на НСБ ЛВС МОУ.
На зустрічі Назарій розповідав про страшні події, очевидцем та учасником яких був упродовж 4 місяців. Свої розповіді супроводжував фото- та відеоматеріалами подій з місць обстрілів та бойових дій.
На згадку про зустріч та в знак вдячності директор ШВСМ П.В.Климчук вручив Назарію книгу «Олімпійські Ігри».

Андрій Федечко на чемпіонаті Європи четвертий у командному турнірі

Впродовж 19-23 серпня 2015р. британське місто Бат було епіцентром європейського сучасного п’ятиборства – тут проходив ліцензійний чемпіонат старого контингенту з цього виду спорту.
Українські п’ятиборці за відсутності свого лідера Павла Тимощенка, який травмувався, у Баті виступили не зовсім вдало. Усі вони кучно розмістилися у третьому десятку: Юрій Федечко на 25 місці, киянин Денис Павлюк – двадцять сьомому, Андрій Федечко – двадцять восьмому, Владислав Міщенко з Дніпропетровська – тридцятому.
У командному турнірі збірна України у складі Андрія Федечка, Павлюка та Міщенка четверта. Перемогли французи.

Веслярі Львівщини – призери Чемпіонату світу 2015 року!

На Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в італійському Мілані у складі збірної команди України успішно виступили представники Львівщини Віталій Вергелес і Тарас Міщук, яким вдалося вибороти дві нагороди!
Зокрема, у змаганнях каное-четвірок на дистанції 1000 метрів Віталій Вергелес разом з колегами по екіпажу Денисом Коваленком, Денисом Камеріловим та Едуардом Шеметилом здобули «срібло». «Срібний» результат українців – 3.23,882.
А Тарас Міщук в парі з Дмитром Янчуком на дистанції 500 метрів С2 з результатом .42,759 піднявся на третю сходинку світового п’єдесталу.
Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів!

Львівщина приймала престижні міжнародні велосипедні змагання «Гран Прі Галичини»

6-9 серпня 2015 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО Україниу м. Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбулися най масштабніші в Україні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини».
Змагання проводилися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації велосипедного спорту й відділення НОК України у Львівській області.
У змаганнях брали участь близько 200 найсильніших велосипедистів національного рівня (жінки, чоловіки, юніори віком до 23 років), які представлятимуть команди 10 областей України та провідні велосипедисти Литви, Польщі, Болгарії, Узбекистану, Словаччини, Азербайджану та інших країн Європи.
Гіт 1000 м Скретч Омніум
Куценко А – 2 м Клімченко Т – 5 м Клімченко Т – 4 м
Бучинський В – 7 м
Сіянчук Д – 9 м
Мудрий Ю – 12 м
Спринт Кейрін
Куценко А – 2 м Куценко А – 3 м
Бучинський В – 7 м Бучинський В – 5 м
Сіянчук Д – 9 м Сіянчук Д – 9 м
Мудрий Ю – 12 м

Андрій Федечко – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня 2015 року

Надзвичайно щедрим на спортивні нагороди для представників Львівщини виявився спортивний липень 2015 року : відразу кілька спортсменів області здобули гучні нагороди світового та європейського ґатунку.
При цьому традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністраціївизначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2015 року майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Андрія Федечка.
Таке визнання Андрій Федечко здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі Чемпіонаті світу, який нещодавно успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці.
Нагадаємо, що вихованець львівської школи сучасного п’ятиборства Андрій Федечко на першому для себе чемпіонаті світу піднявся на третю сходинку світового п’єдесталу та виборов індивідуальну олімпійську ліцензію на Ріо-де-Жанейро – 2016!
Незабаром відбудеться вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренерів, Заслужених тренерів України Володимира Софієнка та Олега Фіалковича.
За матеріалами: sport-oda.lviv.ua

Роман Бондарук – бронзовий призер чемпіонату Європи

У м.Маріборі (Словенія) підходить до завершення чемпіонат Європи з кульової стрільби.
30 липня тут розіграні нагороди у стрільбі із стандартного пістолета на 25 м (вправа МП-10). Чемпіоном Європи став росіянин Алєксєй Клімов, срібним призером – Хрістіан Райтц з Німеччини, на третьому місці Роман Бондарук.
Олімпійський чемпіон Пекіна, львів’янин Олександр Петрів на 14 місці. Не пішла стрільба у Павла Коростильова, який, до речі, є чемпіоном України у цій вправі, –Павло завалив передостанню серію (86 очків із 100 можливих) і посів лише 33 місце.
Командою збірна України у складі Бондарука, Петріва іКоростильова на 4 місці. Перемогу здобули німецькі стрільці.

На Чемпіонаті світу 2015 у Москві збірна команда шпажисток зуміла піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани

На Чемпіонаті світу 2015 у Москві збірна команда шпажисток зуміла піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани, через 17 років після того, як аналогічна нагорода була завойована на Чемпіонаті Світу 1998 року.
Свій шлях збірна України в складі Яни Шемякіной, Олени Кривицької, Ксенії Пантелеєвої й Анфіси Почкалової почала з 1/16 фіналу, де без проблем обіграла збірню Казахстану (45:29). За потрапляння у вісімку нашим дівчатам протистояла досить сильна команда Швеції – 6 номер світової класифікації, але й тут українки не стушувалися й здобули перемогу з рахунком 45:41.
У чвертьфіналі нашій команді довелося боротися зі збірною Японії, яка щаблем раніше умудрилася вибити з боротьби Естонію. Для тих читачів, яким не знаком розклад сил у шпажному жіночому фехтуванні уточнимо, що естонки займали третю позицію у світовій класифікації, а от японки перебували всього лише на 19-тій.
Здавалося, що для нас Японія – подарунок долі, адже з естонками боротися було б несказанно важче, однак уявлення про легкість майбутньої зустрічі було оманним. Не проста виявилася команда країни висхідного сонця – у шостому матчі японки вперше вирвалися вперед 24:23 і далі укол за уколом тільки нарощували перевагу. У підсумку на фінальний дев’ятий бій Яна Шемякіна виходила уступаючи цілих 5 уколів – 29:34. Здавалося що, путівка в півфінал уже в кишені в японок, але витримка й майстерність Яни змогли зробити справжнє чудо. Шемякіна зуміла не просто відіграти всі 5 уколів за три хвилини основного часу, але й нанести вирішальний туше на додатковій хвилині – 37:36!
У півфіналі нам протистояла збірня Румунії. Усю зустріч команди фехтували на рівних, і підсумок двобою визначив фінальний бій Шемякіна – Сімона Герман. Обидві спортсменки стартували з рівною кількістю очок – 20:20 і так довго примірялися одна до одної, що суддя достроково завершив основний двобій. Тепер спортсменкам потрібно було фехтувати всього одну хвилину й, якби рахунок був рівним, то перемогу одержала Шемякіна, тому що викинутий випадковим чином пріоритет був на її стороні. У такій ситуації Греман нічого не залишалося, крім як атакувати й уже на 13-тій секунді її зусилля увінчалися успіхом – 21:22. Тепер дію у відповідь повинна була зробити Яна, і укол не змусив себе чекати – 22:22. Далі ініціатива знову перейшла до Греман – 23:22, але Яна відразу відновила рівновагу – 23:23. І от, коли на табло залишалося всього 9 секунд, Герман нанесла 24 укол. Часу скорочувати розрив майже не було, і із трьох відчайдушних атак Яни успіхом завершилася тільки одна… Підсумок зустрічі – 27:24 на користь Румунії.
Тепер українки мали боротися за бронзову нагороду зі збірною Франції. Увесь матч, на відміну від попередніх зустрічей, проходив повністю під контролем української сторони, і невелику інтригу француженкам удалося створити все в тому ж фінальному дев’ятому двобої. За 3 хвилини чистого часу Яні Шемякіной удалося нанести 12 уколів а її суперниці Марі Флоренс Кандасаммі – цілих 17, однак розрив, який так ретельно нарощували українки всю зустріч, допоміг Яні здобути перемогу з рахунком 44:42 і завоювати для себе й своєї команди бронзову нагороду Чемпіонату Світу 2015.

Бондарук у Європі четвертий, але з ліцензією

У м.Маріборі (Словенія), де проходить чемпіонат Європи з кульової стрільби, 27 липня були розіграні титули і нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м.
Чемпіоном Європи у цьому виді стрілецької олімпійської програми став лідер сезону представник Німеччини Олівер Гайс. На другому місці росіянин Алєксєй Клімов, третій – Хорхе Ллямес з Іспанії.
Роман Бондарук зупинився на четвертому місці. У зв’язку з тим, що у призерів змагань олімпійські ліцензії вже були у наявності, єдина ліцензія, яка розігрувалась у Маріборі, дісталась Бондаруку.
Володимир Пастернак у кваліфікації показав 12-ий результат.
Зате у командній першості у Бондарука, Пастернака та дніпропетровця Дениса Кушнірова – срібні медалі.

Тарас Міщук – дворазовий чемпіон світу з веслування на каное

Тарас Міщук став дворазовим чемпіоном світу з веслування на каное серед молоді віком до 23 років.
Разом з хмельничанином Дмитром Янчуком Тарас переміг у двомісному каное на олімпійській дистанції 1000м, а також разом з Янчуком та Ельнуром Ахадовим з Южного і прикарпатцем Михайлом Мандзюком виявився сильнішим і у каное-четвірці на 500м.
Змагання проходили у португальському містечку Монтемор-у-Велью з 23 до 26 липня 2015р.