Андрій Федечко – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня 2015 року

Надзвичайно щедрим на спортивні нагороди для представників Львівщини виявився спортивний липень 2015 року : відразу кілька спортсменів області здобули гучні нагороди світового та європейського ґатунку.
При цьому традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністраціївизначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2015 року майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Андрія Федечка.
Таке визнання Андрій Федечко здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі Чемпіонаті світу, який нещодавно успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці.
Нагадаємо, що вихованець львівської школи сучасного п’ятиборства Андрій Федечко на першому для себе чемпіонаті світу піднявся на третю сходинку світового п’єдесталу та виборов індивідуальну олімпійську ліцензію на Ріо-де-Жанейро – 2016!
Незабаром відбудеться вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренерів, Заслужених тренерів України Володимира Софієнка та Олега Фіалковича.
За матеріалами: sport-oda.lviv.ua