25 серпня 2015р. о 12.00 на засіданні тренерської Ради школи вищої спортивної майстерності відбулася зустріч тренерсько-викладацького складу та адміністрації ШВСМ з воїном АТО

25 серпня 2015р. о 12.00 в рамках виконання плану заходів присвячених відзначенню 24-ї річниці незалежності України в галузі молодіжної політики та спорту, на засіданні тренерської Ради школи вищої спортивної майстерності відбулася зустріч тренерсько-викладацького складу та адміністрації ШВСМ з воїном АТО – старшим навідником гармати 2 С-1 (125 калібру) Назарієм Борщем.
Назарій Миколайович Борщ – народився 1993 року в м.Львові.
Закінчив Львівський коледж будівництва та дизайну. У 2011р. був призваний на строкову службу. У 2014р. призваний на службу в зоні АТО.
З липня по жовтень 2014р. служив під Луганськом старшим навідником гармати 2С-1 у 24-ій бригаді. На даний час працює на НСБ ЛВС МОУ.
На зустрічі Назарій розповідав про страшні події, очевидцем та учасником яких був упродовж 4 місяців. Свої розповіді супроводжував фото- та відеоматеріалами подій з місць обстрілів та бойових дій.
На згадку про зустріч та в знак вдячності директор ШВСМ П.В.Климчук вручив Назарію книгу «Олімпійські Ігри».

Андрій Федечко на чемпіонаті Європи четвертий у командному турнірі

Впродовж 19-23 серпня 2015р. британське місто Бат було епіцентром європейського сучасного п’ятиборства – тут проходив ліцензійний чемпіонат старого контингенту з цього виду спорту.
Українські п’ятиборці за відсутності свого лідера Павла Тимощенка, який травмувався, у Баті виступили не зовсім вдало. Усі вони кучно розмістилися у третьому десятку: Юрій Федечко на 25 місці, киянин Денис Павлюк – двадцять сьомому, Андрій Федечко – двадцять восьмому, Владислав Міщенко з Дніпропетровська – тридцятому.
У командному турнірі збірна України у складі Андрія Федечка, Павлюка та Міщенка четверта. Перемогли французи.

Веслярі Львівщини – призери Чемпіонату світу 2015 року!

На Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в італійському Мілані у складі збірної команди України успішно виступили представники Львівщини Віталій Вергелес і Тарас Міщук, яким вдалося вибороти дві нагороди!
Зокрема, у змаганнях каное-четвірок на дистанції 1000 метрів Віталій Вергелес разом з колегами по екіпажу Денисом Коваленком, Денисом Камеріловим та Едуардом Шеметилом здобули «срібло». «Срібний» результат українців – 3.23,882.
А Тарас Міщук в парі з Дмитром Янчуком на дистанції 500 метрів С2 з результатом .42,759 піднявся на третю сходинку світового п’єдесталу.
Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів!