У м. Мюнхен стартував фінал Кубка Світу зі стрільби кульової

З 01 по 07 вересня 2015р. у м. Мюнхен (Німеччина) стартував фінал Кубка Світу зі стрільби кульової серед елітних спортсменів. Дуже жорсткий відбір на ці змагання, які є заключними після чотирьох етапів Кубка Світу. Міжнародна федерація стрільби вимагає від спортсменів показувати часом рекордні результати, щоб попасти до десятки найкращих учасників цих престижних змагань.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м. (вправа ГП-6) серед чоловіків помірявся своїми силами представник Львівщини – учень ШВСМ мсмк Олег Царьков, який у кваліфікації встановив новий рекорд України з результатом 631,4 очка. Його результат кваліфікації, серед десятки сильнішим стрільців, був третім. Та попереду – фінальна серія пострілів, де результат кваліфікації вже не враховується і все починається з нуля.
Після запеклої боротьби, чемпіоном у цій вправі став китайський спортсмен YANG Haoran, срібну медаль виборов наш ЦАРЬКОВ Олег з результатом 206,6 очка, поступившись лідеру 0,4 очка. Бронзовий призер стрілець з Сербії – STEFANOVIC Milutin.