На Львівщині завершився кубок України з кульової стрільби пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Кукси

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ у м. Львові з 11 по 15 вересня вперше відбувся Кубок України зі стрільби з пневматичної зброї присвячений пам’яті ЗТУ А.П.Куксі. Восьмеро учнів нашої ШВСМ, де біля 30-ти років плідно працював Анатолій Павлович, відзначились потраплянням у фінал через виснажливі два кваліфікаційних старти.
МСМК Царьков Олег, у своїй коронній вправі ГП-6 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м.), двома останніми пострілами дістався перемоги з результатом 205,0 очок. МСМК Галкін Олександр у цьому протистоянні – п’ятий.
Несподівано, навіть і для себе, у вправі ГП-4 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м.) серед жінок, перемогу на заключних пострілах виборола МСМК Агліуліна Еліна з результатом 204,7, випередивши двох Заслужених майстрів спорту – Кальниш Наталію та Леськів Лесю, відповідно другу і третю призерку. Четвертою у цій вправі була МСМК Чулик Юлія, восьмою – МСМК Галкіна Тетяна.
З пістолетної групи відзначився – ЗМС Петрів Олександр, який у вправі ПП-3 (стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.) посів шосте місце. МС Бурак Христина у жіночий вправі ПП-2 (стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.) посіла 8 місце.