Завершився Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї перемогою команди Львівської області-1.

В останні дні змагань командною перемогою відзначилась пістолетна трійка: змс Петрів Олександр, змс Коростильов Павло та мс Пастернак Володимир у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м.). В особистому старті, в результаті фінальної боротьби, Петрів О. фінішував бронзовим призером з результатом 179,4 очка. Серед жінок, срібними призерками у командному заліку відзначилось львівське тріо – мсмк Болонна Ольга, мсмк Конарєва Поліна та мс Бурак Христина. Четвертою стала друга командна трійка львів`янок, за яку виступала мс Бондарук Анастасія. Після тривалої перерви, з причини народження дитини, срібною призеркою в особистому заліку стала мс Бойчук Марта з результатом у фіналі – 194,9 очка.
На цих змаганнях, вперше виконувались дві вправи: ГП-50 та ПП-50, які є в програмі чемпіонату Європи з пневматичної зброї. Від кожної команди областей визначалась одна змішана пара – чоловік та жінка, окремо у стрільбі з гвинтівки та пістолета. Пістолетну пару від першої команди Львівщини склали: мсмк Болонна О. та змс Петрів О., які у фіналі поступились і посіли друге командне місце (вправа ПП-50). Серед стрільців з гвинтівки, мсмк Галкіна Тетяна разом з мсмк Мельником Д., програли поєдинок за бронзову нагороду і стали четвертими (вправа ГП-50).
Наступні змагання стрільців – Кубок України з олімпійських вправ, відбудуться знову у Львові з 03 по 07 листопада 2015р.