У Харкові пройшов Всеукраїнський турнір із фехтування на шпагах

ХVIII Всеукраїнський турнір із фехтування пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Авербаха пройшов з 21 по 24 листопада у харківському спорткомплексі «Уніфехт».
Участь у змаганнях приймали понад 100 спортсменів із 9 областей України. Медалі розігрались окремо в жіночих та чоловічих особистих та командних змаганнях.
Пантелеєва Ксенія – 1 м., 1 ком.
Івченко Анастасія – 3 м., 1 ком.
Шемякіна Яна – 5 м., 1 ком.
Почкалова Анфіса – 9 м.
Свістиль Юлія – 10 м., 1 ком
Смірновський Сергій – 12 м

У Вінниці визначились фіналісти Чемпіонату України 2015

22 листопада у спортивному клубі «Нокаут» пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків 2015 присвяченого пам’яті Миколи Капусти.
В надзвичайно яскравих та безкомпромісних поєдинках визначилася двадцятка найкращих боксерів України в десяти вагових категоріях.
У найлегшій ваговій категорії до 49кг чемпіоном України став Назар Куротчин, також чемпіоном у ваговій категорії 64 кг став Данча Іван.

13 та 14 листопада в місті Луцьку відбувся Чемпіонат України з кросу

13 та 14 листопада в місті Луцьку відбувся ЧУ з кросу. За підсумками цих змагань Богдан Городиський відібрався на Чемпіонат Європи з кросу який проходитеме у грудня у Франції.
20 листопада у Луцьку відбудеться засідання Виконкому ФЛАУ де і буде затверджений склад збірної України.
Городиський Богдан 8 км – 25,37 – молодь – 1 місце
Райта Оксана 6 км – 22,15 – молодь – 5 місце
Бубняк ірина 6 км – 22,31 – молодь – 6 місце
Ростикус Роман 4 км – 11,37 – дорослі – 1 місце
Коляда Костянтин 4 км – 12,22 – молодь – 1 місце
Мочульська Орися 4 км – 15.00 – дорослі – 10 місце

У спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ завершився Кубок України з олімпійських вправ зі стрільби кульової.

Ці змагання розглядались, як етап відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, який відбудеться з 22 лютого по 28 лютого 2016 року в м. Györ (Угорщина).
Переможцями та призерами цих змагань стали наступні учні школи:
  1. мсмк Царьков Олег ГП-6 – 1 місце.
  2. мс Пастернак Володимир МП-8 – 1 місце.
  3. змс Петрів Олександр МП-6 – 2 місце.
  4. мс Бойчук Марта МП-5 – 2 місце, ПП-5 – 2 місце
  5. мсмк Болонна Ольга МП-5 – 3 місце.
  6. мсмк Галкін Олександр МГ-6 – 3 місце.

Вітаємо з днем народження Гавелко Марію Петрівну

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає тренера-викладача відділення стрільби з лука Гавелко Марію Петрівну з днем народження.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

У Львові проходить Кубок України 2015 року з кульової стрільби

3 листопада парадом учасників у спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочалися представницькі національні змагання з кульової стрільби з олімпійських вправ за програмою Кубка України 2015 року.
За Кубок України змагаються 220 спортсменів, котрі представляють збірні команди 15 областей України та м. Києва.
Цьогорічний Кубок України є одним із етапів відбору до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кульової стрільби (22-28 лютого 2016року, м. Дьор, Угорщина).

Вітаємо з днем народження Івах Любов Андріївну

Колектив вітає медпрацівника школи вищої спортивної майстерності з днем народження.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!