Цей представницький спортивний захід національного рівня проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України та Львівської обласної федерації стрільби з лука.
Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул володаря Кубку України 2015 року зі стрільби з лука до Львова прибудуть понад 100 кращих українських лучників, які представлятимуть збірні команди 10 областей України та м. Києва.
Сьогодні, 4 грудня завершилась боротьба кращих українських лучників за володаря Кубку України.
Потішили Львівщину своїми результатами спортсмени ШВСМ у складі команд. Переможцями стала чоловіча команда Львівська-1 у складі Іваницького Георгія, Гавелко Юрія та Макаревича Сергія (СКА), другою стала команда Львівська-2 у складі Мокринського Ярослава, Поповича Максима (СТ Динамо), Філяса Ярослава (ФСТ Спартак), третю сходинку п’єдисталу посіла команда – Суми-3.
У боротьбі за жіночі медалі на Кубку України перше місце посіла команда Харків-2, друге місце зайняла команда Львівська-2 у складі Шабалітової Катерини, Лук’янової Наталії (Дюсш Електрон) та Соколенко Катерини, та замкнула трійку лідерів команда Львівська-1 у складі Трапезнікової Соломії,Гнип Соломії, Антонової Ксенії.
В особистому заліку спортсмени ШВСМ Мокринський Ярослав посів 2 місце., Шабалітова Катерина – 3 місце.
Вітаємо спортсменів з гарним виступом!!!